1:2
- : -
FBS Olomouc

PANTHERS OTROKOVICE - FBS Olomouc 1:9
36. Pavel Chmelář - 2. Lukáš Vachutka, 3. Tomáš Jelínek, 15. Lukáš Vachutka, 16. Lukáš Vachutka, 26. Vojtěch Waic, 29. Lukáš Vachutka, 30. Lukáš Vachutka, 43. Ondřej Matzner, 45. Jindřich Bernard; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Pavel Chovanec ?, Alexandr Pujin ? - Jiří Kvapil ?; po třetinách: 0:3, 0:4, 1:2;
45:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Hrušky: Náš výkon zdaleka nebyl přesvědčivý. Soupeř toho ale naštěstí nedokázal využít. Zasloužené 3 body, ale máme hodně co zlepšovat. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
Komentář trenéra Otrokovic: Velmi špatný výkon našeho týmu. Děkuji soupeřům a gratuluji.
45:00
44:32
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jindřich Bernard, asistoval David Kotek (1:9).
42:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Matzner, asistoval Tomáš Štrbák (1:8).
41:07
Vyloučen hráč Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
35:34
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Chmelář, asistoval Ondřej Kahoun (1:7).
30:37
Vyloučen hráč Jindřich Bernard družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Alexandr Pujin družstva PANTHERS OTROKOVICE
30:00
30:00
29:29
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval David Kotek (0:7).
28:35
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Jindřich Bernard (0:6).
25:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Waic, asistoval David Kotek (0:5).
24:43
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
18:18
Vyloučen hráč Vojtěch Waic družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
15:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Jan Kopecký (0:4).
15:00
15:00
14:57
02:29
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Ondřej Matzner (0:2).
01:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: David Kotek, Jan Kopecký, Jindřich Bernard, Matyáš Josef Trpišovský, Lukáš Vachutka
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Pavel Chovanec; hráči v poli: Petr Kopecký, David Švancer, Josef Štourač, Michal Procházka, Tomáš Brázdil