4:0
1:2
- : -

Florbalová škola Plzeň oranžoví - SPORT CLUB Klatovy 5:2
2. Jan Adamčík, 2. Filip Vavrík, 9. Filip Vavrík, 11. Martin Benedikt, 22. Filip Vavrík - 18. Jan Hais, 26. Stanislav Drozda; rozhodčí: Michal Schödlbauer - Adam Krs; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Černý 10 - Michael Mečl 16; po třetinách: 4:0, 1:2;
26:00
25:09
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Stanislav Drozda, asistoval Nikolas Kresl (5:2).
21:51
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Filip Vavrík, asistoval Vlastimil Pinčák (5:1).
17:14
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Hais bez asistence (4:1).
14:31
Vyloučen hráč Filip Štauber družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
13:00
10:54
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Martin Benedikt bez asistence (4:0).
08:11
06:59
Vyloučen hráč Kryštof Hájek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
01:58
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Filip Vavrík, asistoval Daniel Denisov (2:0).
01:29
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Jan Adamčík, asistoval Martin Benedikt (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Schödlbauer a Adam Krs.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy:
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň oranžoví: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Tomáš Lang, Martin Panzer, Patrik Hranáč, Jan Adamčík, Martin Benedikt