0:2
- : -
FbC Plzeň

FBK FatPipe Vosy Praha - FbC Plzeň 0:5
16. Štěpánka Hrabačková, 20. Aneta Kolářová, 21. Julie Straková, 28. Aneta Bernhardtová, 29. Lucie Straková; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jiří Kalcovský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Veronika Křížová ? - Kristýna Votýpková ?; po třetinách: 0:0, 0:3, 0:2;
36:00
28:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Lucie Straková, asistoval Hana Dvorná (0:5).
27:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Aneta Bernhardtová, asistoval Eliška Kondelíková (0:4).
26:49
Zatím je snaha Vos o přechod do protiútoků dost planá
25:00
Ve druhé třetině už se to utrhlo a holky z Plzně utekly na rozdíl tří branek. Zvednou se ještě Vosy?
24:00
24:00
20:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Julie Straková bez asistence (0:3).
19:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Aneta Kolářová, asistoval Julie Straková (0:2).
16:52
Vosy právě nevyužily možnost vrátit se do utkání. Nájezd byl proveden dost zle, míček minul branku o dost velký kus.
16:51
Trestné střílení družstva FBK FatPipe Vosy Praha neproměnil Apolena Poláková.
15:07
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpánka Hrabačková, asistoval Lucie Straková (0:1).
13:38
začátek druhé části zatím v duchu té první, akorát Vosy se začaly trošku osmělovat.
12:00
12:00
11:59
první třetina moc florbalové krásy nepřinesla. Mírnou převahu hráčky Plzně nedokázaly využít, i když měly jednu přesilovku
07:33
Vyloučen hráč Apolena Poláková družstva FBK FatPipe Vosy Praha na 2 minuty za hrubost.