5:0
6:4
- : -

Florbal Teplice - DDM Dynamo Teplice 11:5
22. Lukáš Fiala, 24. Martin Pechatý, 24. Milan Gerhard, 32. Lukáš Rudiš, 34. Lukáš Fiala, 41. Martin Severa, 44. Lukáš Fiala, 46. Lukáš Vyskočil, 50. Tomáš Rudolf, 51. Lukáš Fiala, 55. Martin Pechatý - 7. Jaroslav Rybka, 42. Ondřej Kopta, 54. Martin Strejček, 57. Vojtěch Strejcovský, 58. Jaroslav Rybka; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 358; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 20 - Jakub Podlucký 25; po třetinách: 0:1, 5:0, 6:4;
60:00
V poslední třetině 14:9 pro domácí
60:00
komentář k utkání trenéra Florbal Teplice Martina Severy: Děkuju všem, kdo se na pořádání tohoto zápasu podílel. Byl to opět neuvěřitelný zážitek. Od nás dnes vyjma posledních 5 minut zodpovědný výkon. Díky soupeři, rozhodčím a neuvěřitelným divákům.
60:00
komentář k utkání trenera Dynama Teplice: Pro nás poslední divizní zápas. Děkuji celému týmu za sezónu a soupeři přeji hodně štěstí v dalších bojích o národku
60:00
59:59
A hala apluduje, je konec. Hoši děkujem. Sezóna nekončí
58:00
Ještě dvě minuty, pak vyhlášení nejlepších hráčů, odměny, poděkování, rozhovory atd. atd.
57:30
Dynamo začalo stahovat jako blázen. Ještě dvě a půl minuty. Už to udržíme
57:04
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Ondřej Kopta (11:5).
56:58
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Jakub Podlucký (11:4).
56:30
I my u stolku časoměřečů jsme myslím odvedli velmi kvalitní výkon při tomto vyhroceném derby
55:25
Za zmínku stojí, že na teplické derby se přišel podívat i primátor města Teplic
54:15
Chudák Kuba Podlucký, nemůže se nechat ani vystřídat
54:14
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Tomáš Rudolf (11:3).
53:46
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Martin Strejček, asistoval Ondřej Kopta (10:3).
53:30
Zápas už se jen dohrává a domácí Florbal Tce si to užívají.
53:00
Tak tenhle náskok by už neprohospodařli snad ani ženy v repre
51:17
Vyloučen hráč Ondřej Kopta družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
51:00
Už je to exibice. Domácím Florbal Tce tam nyní spadne úplně všechno. A pražáci těšte se
50:07
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Jan Koštoval (10:2).
49:54
A další využitá přesilovka. Už jsem klidnej.
49:53
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Rudolf, asistoval Martin Severa (9:2).
49:00
Tak ještě si to pojistit v této přesilovce a myslím, že už můžeme být klidní a pomalu se připravovat na playup proti Pregue Tigers
48:30
Vyloučen hráč Petr Šnejdar družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
48:00
Pro nezasvěcené. Po skončení tohoto zápasu se zde odehraje superligové utkání Vinohrady : Vítkovice.
47:00
A přišli se na parádní divizní zápas podívat i hráči SC Tempish Vítkovice. Třeba se něco přiučí
46:00
Fialovi se dnes obzvlášť daří, Dal hatrick a posbíral pět kanadských bodů
45:33
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Vyskočil, asistoval Lukáš Fiala (8:2).
45:00
V posledních minutách 2x vyloučení na obou stranách a dvakrát využitá přesilovka. Domácí si udržují důležitý pětibrankový náskok
43:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Vlastimil Valter (7:2).
43:30
Do teplické sportovní haly na důležitý divizní zápas zavítalo skvělých 358 diváků
42:44
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
42:30
První minuty poslední části jsou docela hektické na události, ani nestíháme psát komentáře
41:27
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Ondřej Kopta, asistoval Jaroslav Rybka (6:2).
41:18
Vyloučen hráč Lukáš Fiala družstva Florbal Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:20
A než jsme se rozkoukali, když jsme řešili počet diváků, tak Severa zvyšuje náskok domácích. Jen si to nezkomplikovat
40:19
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Lukáš Rudiš (6:1).
40:00
40:00
V druhé části na střely12:6 pro Florbal Teplice
40:00
39:00
Třetí třetina se z pohledu Florbal Teplice povedla, začalo to tam zkrátka padat. A golman Hlavsa se také mimořádně dobře vyspal.
38:00
Na domácích je vidět, že z nich spadl velkej balvan a že už jsou na hřišti více v pohodě. Ne, že by bylo rozhodnuto, ale nervozita je pryč
37:00
Né, že by Dynamo nemělo šance, ale to finále vždycky nějak zpackaj
36:10
Z toho je vidět jak do toho domácí jdou, necítí bolest ani únavu. Ocelový chapy.
35:10
Se nám podařilo zjistit od ošetřovatelky, že Valter má rozseklé obočí, ale má to ošetřené. Prej si to sešil sám. Rambo
33:25
Fiala svým třetím kanadským bodem posílá Florbal Tce do trháku.
33:24
31:31
Lukáš Rudiš vybojoval míček nad Jánským, zatáhl kolem mantinelu a angličanem od tyčky nedal Podluckému šanci
31:30
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Lukáš Fiala (4:1).
30:30
Teď se chvíli nehrálo, ošetřování domácího Valtera, ale bude dobrej
30:10
Zeleník, Šnejdar sami před Hlavsou, ale Hlavsa neuvěřitelně kryje. Dnes má Véna svůj den. A to je dobře
29:30
Klasická přesilovka domácích, docela dobře rozehrávají, ale finální střela nikde
27:54
A je tady šance na zvýšení skóre pro domácí. Houda byl příliš tvrdý na florbalce
27:53
Vyloučen hráč Pavel Houda družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
27:40
Dva z Dynama sami před Hlavsou a zase nic
27:20
Teď treba nádherně nabili Kosovi, ten z první vysoko nad
25:50
Dynamo se snaží, ale nedokáží trefit mezi tři tyče, nebo blokují domácí obránci. ještě neevidujeme ani jednu střelu
24:30
Florbal Tce vstup do třetiny excelentní, za dvě minuty 3 góly. Jako kdyby četli můj online
23:48
Otřesené Dynamo si vyžádalo oddechový čas na poradu
23:45
Timeout DDM Dynamo Teplice
23:45
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Tomáš Soukup (3:1).
23:08
Za hru v brankovišti bylo nařízeno trestné střílení, které bravurně proměnil Martin Pechatý
23:07
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý z trestného střílení (2:1).
23:06
Nájezd - Pechatý
21:43
Domácí se hned v úvodu usadili na polovině Dynama a vytěžili z toho vyrovnávací gól Fialy, který tahanou střelou trefil mezírku u pravé tyče Podluckého branky
21:42
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Soukup (1:1).
17:30
Přihrávky lítaj kolem bránících hráčů Dynama. A velká šance, míček skončil na břevně branky Podluckého
16:10
Tak co na to domácí
16:03
Za hru končetinama Jánského je Dynamo potrestáno.
16:02
Vyloučen hráč Lukáš Jánský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hra rukou.
15:50
Hlavsa skokem pod nohy bravurně řeší zapeklitou situaci
15:20
V posledních vteřinách Dynamo pěkně zatápí obraně Florbal Tce i golmanovi. Už už to vypadalo, že tam něco spadne
13:30
A šanci Dynama řeší v poho Hlavsa.
13:10
Koštoval za brankou našel volného Severu, ten z první mimo
11:48
A Florbal Tce se ubránily. Hlavsa něco kryl, ale přesilovka Dynama nepatřila k nevyvedenějším