0:3
2:0
- : -

Florbal Ústí - FBC DDM Kati Kadaň 2:4
27. Lucie Zavadilová, 28. Lucie Mrázová - 8. Anna Stará, 15. Melánie Maliňaková, 16. Liliana Šindelářová, 18. Anna Stará; rozhodčí: Marcel Zelenka - Daniel Castrillo; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Šárka Rybníčková 9 - Eva Pražáková 15; po třetinách: 0:1, 0:3, 2:0;
30:00
27:32
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
27:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lucie Mrázová, asistoval Lucie Vernerová (2:4).
26:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lucie Zavadilová, asistoval Ema Mlatečková (1:4).
25:26
Timeout Florbal Ústí
23:23
Vyloučen hráč Aneta Rousová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za opakované přestupky.
20:00
20:00
17:16
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Anna Stará, asistoval Marie Pražáková (0:4).
15:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Liliana Šindelářová, asistoval Jana Gaveleková (0:3).
14:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Melánie Maliňaková bez asistence (0:2).
10:00
10:00
08:55
Vyloučen hráč Ema Mlatečková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
07:22
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marcel Zelenka a Daniel Castrillo.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Eva Pražáková; hráči v poli: Melánie Maliňaková, Kateřina Baierová, Jana Gaveleková, Liliana Šindelářová, Aneta Suková