8:1
8:2
- : -

Tatran Střešovice - Prague Tigers 20:5
5. Filip Eliáš, 9. Matyáš Padevět, 14. Jakub Pluhař, 15. Matyáš Padevět, 17. Vojtěch Kún, 17. Jakub Pluhař, 19. Tomáš Kuchyňa, 22. Martin Pretl, 24. Adam Kučera, 27. Jakub Pluhař, 27. Matyáš Padevět, 28. Jakub Týc, 35. Vít Hrbáček, 37. Martin Pretl, 40. Martin Pretl, 41. Vojtěch Panuška, 41. Tomáš Kuchyňa, 42. Adam Kučera, 43. Vít Hrbáček, 43. Jakub Pluhař - 14. Jakub Štellner, 15. Jakub Štellner, 16. Kryštof Schovánek, 36. Tobiáš Průša, 38. Vojtěch Fritz; rozhodčí: René Gabesam - Jakub Kubašovský; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Tomáš Týc 10 - Ondřej Feix 16, Vojtěch Havrda 9; po třetinách: 4:2, 8:1, 8:2;
45:01
Komentář trenéra hostů: Dnes se vyučoval florbal. První třetinu jsme stačili tatranskému tempu, poté soupeř upravil hru a náš obranný val se rozpadl na prvočísla. Pro náš mladý tým to byla dobrá škola a zkušenosti. Jedeme dál. Díky soupeři a přejeme hodně štěští do dalších zápasů.
45:00
Komentář trenéra domácích: Zápas jsme od začátku kontrolovali a dovedli ho v klidu do vítězství. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
44:04
Timeout Tatran Střešovice
42:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Pluhař, asistoval Martin Pretl (20:5).
42:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vít Hrbáček, asistoval Tomáš Kuchyňa (19:5).
41:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Kučera, asistoval Lukáš Macháček (18:5).
40:47
Timeout Prague Tigers
40:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Jakub Pluhař (17:5).
40:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Vojtěch Kún (16:5).
39:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Pretl, asistoval Matěj Švarc (15:5).
37:37
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Fritz, asistoval Matěj Gross (14:5).
36:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Pretl, asistoval Vojtěch Kučera (14:4).
35:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tobiáš Průša, asistoval Marek Rybák (13:4).
34:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vít Hrbáček, asistoval Matěj Švarc (13:3).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Havrda družstva Prague Tigers
30:00
30:00
27:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Týc, asistoval Vojtěch Kún (12:3).
26:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Padevět, asistoval Lukáš Macháček (11:3).
26:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Pluhař, asistoval Tomáš Rosa (10:3).
23:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Kučera, asistoval Martin Pretl (9:3).
21:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Pretl, asistoval Lukáš Macháček (8:3).
18:59
Vyloučen hráč Matěj Švarc družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
18:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Filip Píše (7:3).
18:18
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Jakub Štellner.
16:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Pluhař, asistoval Tomáš Kuchyňa (6:3).
16:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Kún, asistoval Jakub Týc (5:3).
15:12
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Kryštof Schovánek, asistoval Marek Zendulka (4:3).
15:00
15:00
14:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Adam Gere (4:2).
14:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Padevět, asistoval Martin Pretl (4:1).
13:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Pluhař bez asistence (3:1).
13:47
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Adam Jánský (2:1).
08:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Padevět, asistoval Adam Kučera (2:0).
05:42
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
04:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Filip Eliáš, asistoval Vojtěch Panuška (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou René Gabesam a Jakub Kubašovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Ondřej Feix; hráči v poli: Ondřej Kasan, Kryštof Schovánek, František Blecha, Filip Snížek, Marek Zendulka
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Lukáš Macháček, Matyáš Padevět, Adam Kučera, Martin Pretl, Matěj Švarc