1:5
1:3
- : -

Florbal Chomutov - Tatran Střešovice 2:9
21. Adam Martin, 41. Martin Jeníček - 1. Vít Hrbáček, 18. Lukáš Macháček, 22. Hugo Konečný, 23. Filip Eliáš, 30. Hugo Konečný, 30. Jakub Pluhař, 37. Matyáš Padevět, 39. Filip Eliáš, 40. Adam Kučera; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Petr Kala 45 - Adam Draslar 12; po třetinách: 0:1, 1:5, 1:3;
45:00
Komentář trenéra domácích: Dnes nás čekaly dva těžké zápasy, se kterými jsme si poradili na hranici našich možností. Produktivita v obou zápasech a neproměňování vyložených šancí nás stály v obou utkáních lepších výsledků. Pracujeme tvrdě dále a věřím, že jsme neřekli poslední slovo. Díky soupeři za zápas.
45:00
Komentář trenéra hostí: Utkání jsme měli většinu času pod naprostou kontrolou, mrzí některé zbytečné ztráty a z nich pramenící brejky soupeře a rovněž naše produktivita by mohla být lepší. Přesto zvladnutý turnaj v našem provedení.
45:00
42:34
Timeout Tatran Střešovice
42:34
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
40:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Tomáš Kotlan (2:9).
39:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Kučera, asistoval Lukáš Macháček (1:9).
38:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Filip Eliáš, asistoval Filip Píše (1:8).
36:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Padevět, asistoval Adam Kučera (1:7).
31:51
Vyloučen hráč Ondřej Vršata družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Pluhař, asistoval Filip Eliáš (1:6).
29:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Hugo Konečný bez asistence (1:5).
22:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Filip Eliáš, asistoval Jakub Pluhař (1:4).
21:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Hugo Konečný, asistoval Jiří Procházka (1:3).
20:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Martin Jeníček (1:2).
17:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Vít Hrbáček (0:2).
15:00
15:00
09:08
Vyloučen hráč Jakub Steklý družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vít Hrbáček, asistoval Lukáš Macháček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Matyáš Padevět, Adam Kučera, Martin Pretl, Matěj Švarc, Lukáš Macháček