0:1
1:2
- : -

Floor Maniacs Mělník - Panthers Praha C  1:8
27. Kateřina Kroupová - 2. Martina Mrkusová, 3. Nikoleta Mernyová, 11. Veronika Raková, 11. Veronika Bejšovcová, 12. Kateřina Česáková, 22. Veronika Krejčíková, 26. Veronika Raková, 36. Monika Sonáková; rozhodčí: Josef Kubát - Michal Obertan; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Vojtěchovská ? - Ivana Kiliánová ?; po třetinách: 0:5, 0:1, 1:2;
36:00
35:21
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Monika Sonáková, asistoval Natalie Vesecká (1:8).
35:21
Panthers zkoušejí hru bez gólmanky, která se jim vyplácí.
34:39
Timeout Panthers Praha C
34:31
Kroupovka nastřelila brankářku.
33:55
V domácím úniku se předvedla v neuvěřitelné kličce Vanessa Vojtěchovská bohužel vytáhla gólmanka zpozáhrobí zákrok a střelu zlikvidovala.
33:41
Timeout Floor Maniacs Mělník
31:44
Mělník se předvádí svými defenzivními zákroky při kterých ani soupeřovy střely nedoletěly k brance domácích.
30:12
Mělník zasypává svými projektily gólmanku, ale ta všechno likviduje.
28:16
Domácí sice ztrácí na výsledku, ale zaznamenaly jsme týmovou pohodu při, které nám bylo určeno, že máme objednat 15 míst v místní putyce. Co se asi bude dít večer?
27:30
Nastartuje tento gol velký obrat domácích?
26:54
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Kateřina Kroupová bez asistence (1:7).
26:54
Kroupovka naostro proměnuje po skvělé individuální práci.
25:42
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Veronika Raková, asistoval Nikoleta Mernyová (0:7).
24:53
Několik neuvěřitelných zákroků předvedla domácí brankářka na začátku první třetiny.
24:00
24:00
Mělník nastupuje do 3.třetiny vysílen a my věříme, že zbyl kousek sil, aby dokázali vstřelit branku.
24:00
21:17
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Veronika Krejčíková, asistoval Natalie Vesecká (0:6).
21:17
Snažení domácích Maniaček bohužel nevychází a trenér FR není spokojen s výkonem svého týmu.
17:43
Geniální obranný zákrok Evičky zachránil další gol.
15:44
Momentálně Mělník dobře obstřeluje branku soupeře.
14:23
Skvělý zákrok domácí brankářky maskou
13:20
Akce Mělníka 3na1 skončil standartkou, ale tu se nepodařilo proměnit.
12:01
Uvidíme co trenér FR za přestávku vymyslí a zda to týmu pomůže a my čekáme na druhou třetinu a jistě věříme, že Mělník ještě překvapí.
12:00
12:00
11:56
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Kateřina Česáková bez asistence (0:5).
10:51
Mělník a Panthers už na střely srovnáno.
10:47
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Veronika Bejšovcová, asistoval Lenka Rychetská (0:4).
10:31
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Veronika Raková, asistoval Veronika Bejšovcová (0:3).
07:53
Chemie mezi trenérem a hráčkami funguje. Na výsledku to sice není znát, ale s jistotou můžeme říci, že Mělník na střely vede.
04:55
Skvělý obranný zákrok číslice 69 zachránil soupeřův gol.
02:26
Po velkém presingu následuje únik soupeřky a přichází obdržený gol domácích.
02:24
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Nikoleta Mernyová, asistoval Veronika Bejšovcová (0:2).
01:53
Mělník se po obdrženém golu nezalekl soupeře a zasypal soupeřovu golmánku několika střelami.
01:29
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Martina Mrkusová bez asistence (0:1).
00:02
Novomladý trenér domácího celku si připravil unikátní strategii pro vývoj zápasu a my jsme z komentátorského stolku zvědavý jak se tato nová posila projeví.