2:2
1:1
- : -

1. FBK Rožnov p/R - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 3:4
17. Matěj Rebroš, 24. Oto Dressler, 26. Matěj Rebroš - 1. Pavel Kubla, 13. Pavel Kubla, 21. Vít Lestyan, 36. Pavel Kubla; rozhodčí: Aleš Onderka - Michal Heczko; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Beata Chmelařová ? - Marek Plhal ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:1;
36:00
35:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla, asistoval Vít Lestyan (3:4).
33:23
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
33:23
Vyloučen hráč Marek Němec družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za bránění ve hře.
25:31
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Matěj Rebroš bez asistence (3:3).
24:00
24:00
23:52
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Oto Dressler, asistoval Jakub Halamíček (2:3).
20:51
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Tomáš Pek (1:3).
16:23
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Matěj Rebroš z trestného střílení (1:2).
14:06
Vyloučen hráč Šimon Sewiola družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hra na zemi.
12:38
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla, asistoval Tomáš Pek (0:2).
12:00
12:00
07:21
Vyloučen hráč Richard Pokuta družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za hrubost.
04:01
Vyloučen hráč Filip Bernatík družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání.
00:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla, asistoval Marek Němec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Michal Heczko.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Marek Němec, Vendula Kopřivová, Pavel Kubla, Filip Bernatík, Tomáš Pek