1:1
1:1
0:0

Ivanti Tigers Jižní Město B - TJ Sokol Královské Vinohrady B 4:3pn
14. Alena Slováková, 23. Ester Janušková, 41. Ester Janušková, N Adéla Polívková - 2. Klára Zelenková, 24. Hana Marková, 45. Lucie Kuchařová; rozhodčí: Lukáš Baloun - Martin Preclík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alena Vokatá ? - Denisa Hoskovcová ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město B hráč Adéla Polívková a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Petra Wesley , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město B hráč Alena Slováková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Hana Marková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město B hráč Ester Janušková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Klára Zelenková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město B hráč Adéla Polívková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město B hráč Adéla Polívková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Hana Marková a vstřelil gól.

45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
45:00
45:00
44:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Lucie Kuchařová, asistoval Klára Zelenková (3:3).
43:02
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
40:51
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Ester Janušková, asistoval Kateřina Moťková (3:2).
30:00
30:00
29:25
Vyloučen hráč Adéla Polívková družstva Ivanti Tigers Jižní Město B na 2 minuty za sekání.
25:16
Vyloučen hráč Kateřina Holubová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování hokejky.
23:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Hana Marková, asistoval Lenka Hrdinová (2:2).
22:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Ester Janušková, asistoval Adéla Polívková (2:1).
15:00
15:00
13:55
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Alena Slováková bez asistence (1:1).
01:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Klára Zelenková, asistoval Denisa Hoskovcová (0:1).
00:39
Vyloučen hráč Petra Wesley družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za špatné střídání.