2:0
1:3
- : -

FBC Vikýřovice - TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B 5:4
2. Pavel Kotráš, 3. Patrik Novák, 17. Jan Pokorný, 22. Jakub Podhorný, 28. Petr Holan - 11. Dalibor Procházka, 25. Radek Navrátil, 33. Dalibor Procházka, 34. Jaroslav Skopal; rozhodčí: Karolína Spurná - Jana Cholková; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Kotráš ? - Jaroslav Dopita ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:3;
36:00
33:06
Timeout FBC Vikýřovice
33:06
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Jaroslav Skopal bez asistence (5:4).
32:49
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Dalibor Procházka, asistoval Petr Doležel (5:3).
27:47
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Petr Holan, asistoval Martin Žanda (5:2).
24:41
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Radek Navrátil, asistoval Petr Doležel (4:2).
24:00
24:00
21:04
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Jakub Podhorný, asistoval Petr Holan (4:1).
16:46
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Jan Pokorný, asistoval Jakub Podhorný (3:1).
15:39
Vyloučen hráč Jan Lipovský družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B na 2 minuty za zdržování hry.
14:23
Vyloučen hráč Jan Pokorný družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
10:16
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Dalibor Procházka, asistoval Jan Lipovský (2:1).
02:36
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Patrik Novák, asistoval Petr Holan (2:0).
01:09
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Pavel Kotráš, asistoval Martin Žanda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karolína Spurná a Jana Cholková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B:
00:00
Line-up domácích FBC Vikýřovice: brankář: Petr Kotráš; hráči v poli: Petr Holan, Patrik Novák, Jan Vacula, Jakub Podhorný, Jakub Dzurik