4:2
1:2
0:1

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - 1. FbK Tábor 6:7p
19. Tomáš Odložilík, 21. Šimon Perek, 31. Pavel Formánek, 34. Petr Bláha, 40. Šimon Perek, 45. Petr Bláha - 10. Daniel Babilon, 11. David Vodrážka, 25. Daniel Babilon, 36. Lukáš Janura, 46. David Vodrážka, 59. Lukáš Janura, 64. Jiří Novák; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Petr Holeček; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Vališ 13 - Dušan Václavík 12; po třetinách: 1:2, 4:2, 1:2, 0:1;
63:56
63:56
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Novák, asistoval David Vodrážka (6:7).
63:56
Komentář trenéra domácích Jana Novotného: Hezký výkon výkon na závěr sezony, soupeř s velkým štěstím dovedl zápas do vítězného konce
63:56
Komentář trenéra hostů Miroslava Hlouška: V první třetině jsme hledali způsob jak hrát učině na soupeřovu hru. Během první třetiny jsme se aklimatizovali na hru a začali hrát naší hru s kterou jsem vybojovali dva body v prodloužení. Děkujeme soupeři za zápas
60:00
60:00
58:54
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Jiří Novák (6:6).
58:31
Timeout 1. FbK Tábor
57:39
Hra je velice vyhrocená
53:49
Tábor se snaží vyrovnat, vyvíjí tlak, ale marně.
53:17
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
47:17
Vyloučen hráč Vojtěch Moravec družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za špatné střídání.
47:07
hra se přelévá ze strany na stranu.
45:19
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka bez asistence (6:5).
44:59
Komentář trenéra FA Septa.cz České Budějovice Jana Novotného: Hezký výkon na závěr sezony, a soupeř s velkým štěstním zápas do vítězného konce.
44:54
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Petr Bláha, asistoval Lukáš Tancer (6:4).
42:27
Loskotova střela, mimo.
40:00
40:00
39:33
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Hynek Štencl (5:4).
36:24
Vyloučen hráč Dominik Sebastian Zenkl družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:24
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Dominik Sebastian Zenkl (4:4).
33:27
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Petr Bláha, asistoval Radek Vobr (4:3).
33:09
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
30:03
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Jakub Malecha (3:3).
29:08
Malecha prověřuje Táborského golmana
26:12
Hra se nám začíná přiostřovat.
24:43
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Daniel Babilon, asistoval Tomáš Odložilík (2:3).
23:13
Vyloučen hráč Petr Bláha družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:15
Tábor odolává Budějovickému tlaku.
20:08
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Pavel Formánek (2:2).
20:00
20:00
18:14
Vlastní branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Tomáš Odložilík (1:2).
12:41
Perek trefuje tyčku.
12:01
Po inkasovaných dvou brankách se domácí snaží snížit golový rozdíl, zatím však bez úspěchu.
10:25
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Miroslav Hloušek (0:2).
09:01
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Daniel Babilon, asistoval Lukáš Holub (0:1).