5:0
7:0
- : -

FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha 16:0
3. Emilie Skalíková, 9. Markéta Seidlerová, 9. Lucie Vodičková, 9. Zuzana Tuncelová, 17. Pavlína Soukupová, 18. Pavlína Soukupová, 21. Kateřina Strnadová, 23. Markéta Seidlerová, 24. Lucie Hernandezová, 26. Kateřina Strnadová, 27. Zuzana Tuncelová, 28. Kateřina Strnadová, 28. Emilie Skalíková, 33. Pavlína Soukupová, 34. Lidija Luklynska, 35. Lucie Vodičková; rozhodčí: Jakub Flek - Ondřej Jícha; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Eliška Koželuhová ? - Magdaléna Valentová ?; po třetinách: 4:0, 5:0, 7:0;
36:00
34:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Vodičková, asistoval Kateřina Strnadová (16:0).
33:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lidija Luklynska, asistoval Dominika Krátká (15:0).
32:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavlína Soukupová, asistoval Emilie Skalíková (14:0).
31:16
Vyloučen hráč Lucie Dryáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
27:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Sofie Skalíková (13:0).
27:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová bez asistence (12:0).
26:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Zuzana Tuncelová bez asistence (11:0).
25:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Veronika Mandíková (10:0).
24:00
24:00
23:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Hernandezová, asistoval Emilie Skalíková (9:0).
22:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Markéta Seidlerová, asistoval Bára Mlezivová (8:0).
20:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová bez asistence (7:0).
17:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavlína Soukupová, asistoval Veronika Mandíková (6:0).
16:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavlína Soukupová, asistoval Zuzana Tuncelová (5:0).
13:11
Vyloučen hráč Aneta Navrátilová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
08:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Zuzana Tuncelová bez asistence (4:0).
08:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Vodičková, asistoval Emilie Skalíková (3:0).
08:06
02:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Lucie Hernandezová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Flek a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Magdaléna Valentová; hráči v poli: Aneta Navrátilová, Veronika Pavlíčková, Stela Lukovská, Hana Železná, Lucie Zemanová