1:1
1:1
- : -

Kanonýři Kladno - Tatran Střešovice B 3:2pn
19. Daniela Semencová, 44. Veronika Jůzová, N Daniela Semencová - 17. Lucie Šmatláková, 31. Petra Brotánková; rozhodčí: Martin Preclík - Lukáš Baloun; vyloučení: 0 + Veronika Jůzová 5:3; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Simona Albertová ? - Blanka Císařová ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1;

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč Daniela Semencová a vstřelil rozhodující gól (3:2).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Veronika Jůzová, asistoval Veronika Bartošová (2:2).
43:31
Vyloučen hráč Veronika Jůzová družstva Kanonýři Kladno na 5 minut za neuvedení v sestavě.
31:47
Vyloučen hráč Hana Sedmíková družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
30:53
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Petra Brotánková, asistoval Zuzana Panchártková (1:2).
30:00
30:00
26:38
Vyloučen hráč Hana Veřmiřovská družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
21:56
Vyloučen hráč Veronika Šmolcnopová družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
18:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniela Semencová bez asistence (1:1).
16:40
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Lucie Šmatláková bez asistence (0:1).