5:3
- : -
SCC SEMILY

SCC SEMILY - SC Podještědí Český Dub 11:7
14. Daniel Činovec, 21. Daniel Činovec, 22. Martin Fišer, 23. Daniel Činovec, 25. Jiří Havrda, 26. Tomáš Kubín, 33. Jakub Vocelka, 34. Jakub Roztočil, 41. Jakub Roztočil, 41. Jakub Vocelka, 45. Matěj Zeman - 11. Stanislav Pokorný, 11. Stanislav Pokorný, 22. Martin Tvrzník, 23. Stanislav Pokorný, 33. Dominik Bolina, 39. Stanislav Pokorný, 44. Stanislav Pokorný; rozhodčí: Tomáš Novotný - Jan Král; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: David Navrátil ? - Vladimír Glaser ?; po třetinách: 1:2, 5:2, 5:3;
45:00
44:37
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Matěj Zeman, asistoval Daniel Činovec (11:7).
43:35
Timeout SC Podještědí Český Dub
43:35
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Pavel Mužák (10:7).
40:58
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jakub Vocelka, asistoval Jan Šimon (10:6).
40:07
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jakub Roztočil bez asistence (9:6).
38:49
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Vladimír Glaser (8:6).
34:29
Vyloučen hráč Filip Iker družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:32
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jakub Roztočil, asistoval Jan Šimon (8:5).
32:39
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jakub Vocelka, asistoval Jiří Havrda (7:5).
32:20
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Dominik Bolina, asistoval Radek Kalina (6:5).
30:00
30:00
28:43
Vyloučen hráč Dominik Bolina družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:45
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Tomáš Kubín, asistoval Jakub Roztočil (6:4).
24:02
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jiří Havrda, asistoval Tomáš Kubín (5:4).
22:41
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Petr Smrkovský (4:4).
22:13
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Daniel Činovec, asistoval Tadeáš Sidenberg (4:3).
21:54
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Martin Tvrzník, asistoval Dominik Bolina (3:3).
21:04
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Martin Fišer, asistoval Jakub Roztočil (3:2).
20:56
15:00
15:00
13:03
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Daniel Činovec, asistoval Jakub Roztočil (1:2).
10:50
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Tomáš Eichler (0:2).
10:09
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novotný a Jan Král.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Český Dub: brankář: Vladimír Glaser; hráči v poli: Tomáš Eichler, Stanislav Pokorný, Petr Smrkovský, Radek Kalina, Michal Třešňák