1:5
- : -
FBŠ Jihlava

FK Slovan J.Hradec - FBŠ Jihlava 2:9
24. Jakub Rytíř, 34. Daniel Danyi - 5. Vladimír Jambor, 12. Vladimír Jambor, 14. Šimon Zinek, 15. Jáchym Pech, 36. Viktor Křivánek, 43. Vladimír Jambor, 44. Jáchym Pech, 45. Šimon Zinek, 45. Viktor Křivánek; rozhodčí: Filip Trkovský - Patrik Plocha; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; diváků: 26; zásahy brankářů: Petr Vitoň ? - Tomáš Krpálek ?; po třetinách: 0:4, 1:0, 1:5;
45:00
44:16
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Viktor Křivánek, asistoval Tomáš Lichevník (2:9).
44:02
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Šimon Zinek bez asistence (2:8).
43:28
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jáchym Pech, asistoval Vojtěch Krejčí (2:7).
42:43
Timeout FK Slovan J.Hradec
42:43
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Vladimír Jambor, asistoval Tomáš Lichevník (2:6).
41:53
Vyloučen hráč Jakub Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:25
Vyloučen hráč Šimon Zinek družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
35:37
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Viktor Křivánek, asistoval Vladimír Jambor (2:5).
33:53
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Daniel Danyi, asistoval Tomáš Dofek (2:4).
30:00
30:00
23:15
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Rytíř, asistoval Vojtěch Prokop (1:4).
22:59
Vyloučen hráč Šimon Zinek družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:59
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jáchym Pech, asistoval Lukáš Rychecký (0:4).
14:44
Vyloučen hráč Viktor Křivánek družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra bez hokejky.
13:28
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Šimon Zinek, asistoval Kryštof Böhm (0:3).
13:05
Vyloučen hráč Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
11:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Vladimír Jambor, asistoval Viktor Křivánek (0:2).
04:37
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Vladimír Jambor, asistoval Ondřej Wiesner (0:1).
02:46
Vyloučen hráč Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Trkovský a Patrik Plocha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Tomáš Krpálek; hráči v poli: Tomáš Lichevník, Vladimír Jambor, Jakub Dvořák, Ondřej Wiesner, Viktor Křivánek
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Vitoň; hráči v poli: Jakub Rytíř, Michal Beránek, Jonáš Řípa, Filip Šimek, Jakub Šimek