3:1
5:0
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbK Orlicko-Třebovsko 10:1
3. Jiří Hájek, 11. Nikolas Zouhar, 18. Nikolas Zouhar, 26. David Tretina, 30. David Sláma, 33. Jiří Hájek, 38. Nikolas Zouhar, 39. Jaroslav David, 39. Tadeáš Rataj, 45. Jiří Hájek - 28. Antonín Hubálek; rozhodčí: Filip Trkovský - Jan Koutník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Aleš Padalík ? - Jonáš Svoboda ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 5:0;
45:00
44:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Nikolas Zouhar (10:1).
38:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tadeáš Rataj, asistoval David Tretina (9:1).
38:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David, asistoval Lukáš Suk (8:1).
37:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Lukáš Suk (7:1).
32:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Antonín Valíček (6:1).
30:00
30:00
29:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sláma, asistoval Jan Nevěděl (5:1).
27:50
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Antonín Hubálek, asistoval Matyáš Holub (4:1).
25:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Tretina, asistoval Jiří Hájek (4:0).
23:04
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
17:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Jaroslav David (3:0).
17:29
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil Ondřej Mach.
15:00
15:00
10:55
08:06
Vyloučen hráč Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
02:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Lukáš Suk (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Trkovský a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jonáš Svoboda; hráči v poli: Matyáš Holub, Jiří Vaňous, Tomáš Martinásek, Matouš Neugebauer, Petr Minář
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Aleš Padalík; hráči v poli: Jiří Hájek, Nikolas Zouhar, Jaroslav David, Tadeáš Gryc, Lukáš Suk