1:1
4:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FK Slovan J.Hradec 8:3
6. Tomáš Martinásek, 11. Petr Minář, 14. Lukáš Říha, 18. Jiří Vaňous, 33. Filip Šalda, 40. Petr Minář, 42. Jiří Vaňous, 44. Jiří Vaňous - 24. Jakub Rytíř, 35. Tomáš Dofek, 43. Tomáš Dofek; rozhodčí: Filip Trkovský - Patrik Plocha; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jonáš Svoboda ? - Jakub Kořínek ?; po třetinách: 3:0, 1:1, 4:2;
45:00
43:58
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jiří Vaňous bez asistence (8:3).
43:58
Hosté polevují a za to je trestá hráč s číslem 85,domácího týmu.
43:45
v poslední minutě této třetiny vybíhá hráč s číslem 29, hostujícího týmu na branku soupeřů, svou střelu neproměňuje a konečné skóre je 8:3 pro domácí tým.
42:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Vojtěch Prokop (7:3).
42:44
Skvělé přenesení hry hráčem s číslem 52, které je zakončeno tvrdou střelou hráčem s číslem 29, hostujícího týmu.
41:58
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jiří Vaňous, asistoval Matyáš Holub (7:2).
41:58
Skvělá nahrávka od hráče s číslem 72, která je zakončena střelou hráče s číslem 85, domácího týmu.
40:55
Hráč s číslem 16, hostujícího týmu se bez problému dostává do střelecké pozice, ale neproměňuje.
39:46
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Minář, asistoval Matyáš Holub (6:2).
39:40
Právě probíhá přesilovka domácích, hosté se drží ze všech, byť skoro posledních sil.
38:50
Vyloučen hráč Tomáš Dofek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:20
Střela od hráče s číslem 95 domácího týmu, byla uznána jako neproměněná.
37:35
Golman hostujícího týmu skvěle podržel svůj tým.
37:00
Je to jako na houpačce, míček si týmy předávají na půlicí čáře.
34:08
32:51
Vyloučen hráč Ondřej Zölfl družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra rukou.
32:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Filip Šalda, asistoval Lukáš Říha (5:1).
30:00
30:00
Zahajující rozehrávku vyhrává tým domácích a míří na branku, golman domácích skvěle vyráží střelu.
30:00
28:40
Kapitán domácího týmu Matyáš Holub vybíhá z trestné lavičky a hned zpracovává míček a míří s ním na branku hostů, bohužel neproměnil.
28:00
Oba týmy jsou v plném, počtu.
27:09
Hráč s číslem 90 domácího týmu nekompromisně posílá na mantinel hráče hostujícího týmu.
26:12
Vyloučen hráč Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře.
25:42
Vyloučen hráč Michal Beránek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
23:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Rytíř, asistoval Jakub Kořínek (4:1).
22:55
Hosté ukazují svou rychlost a sílu a zakončují na branku domácích.
22:00
Domácí napadají, ale silná obrana hostů se nepoddává jejich nátlaku.
20:30
golman hostů se dostal do sporu s hráčem domácího týmu s číslem 82, rozhodčí však tento spor v klidu vyřešil slovní výhružkou.
18:43
rozehrávka z rohu pro hostující tým. Míček, ale získávající útočníci domácího týmu a míří vpřed na branku hostů.
17:41
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jiří Vaňous bez asistence (4:0).
17:29
Hráč s číslem 98 hostujícího týmu se dostává do střelecké pozice, ale bohužel neproměnil
16:33
Do utkání zasahuje skvělým výkonem brankář hostujícího družstva.
15:45
Michal Beránek z hostujícího týmu skvěle ubránil branku svého týmu a posílá míček dopředu.
15:00
15:00
Taktiky jsou jasné a jde se do 2.části dnešního utkání.
15:00
14:30
Poslední vteřiny 1.třetiny a hostující tým útočí na branku domácího týmu, ale golman skvěle vyráží míček.
13:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Lukáš Říha, asistoval Matouš Neugebauer (3:0).
13:11
Další gól pro domácí tým, ale hostující se snaží otočit ze všech sil.
10:56
10:33
Právě proběhla přesilovka domácího týmu, hostující tým udržel skóre.
08:33
Vyloučen hráč Vojtěch Prokop družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
06:37
Vyloučen hráč Lukáš Říha družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Martinásek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Trkovský a Patrik Plocha.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Kořínek; hráči v poli: Vojtěch Prokop, Jakub Rytíř, Michal Beránek, Petr Vitoň, Jonáš Řípa
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jonáš Svoboda; hráči v poli: Matyáš Holub, Jiří Vaňous, Petr Minář, Tomáš Martinásek, Matouš Neugebauer