3:4
2:5
- : -

Snipers Třebíč - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:11
19. Vojtěch Jahoda, 20. Matěj Skála, 26. Milan Novák, 39. Vojtěch Jahoda, 43. Milan Novák - 10. Jiří Hájek, 15. Jiří Hájek, 19. Jaroslav David, 21. Antonín Valíček, 27. Jan Nevěděl, 30. Jaroslav David, 31. Antonín Valíček, 34. Jiří Hájek, 38. Lukáš Suk, 42. Antonín Valíček, 42. David Tretina; rozhodčí: Filip Trkovský - Jan Koutník; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Roman Kedroň ? - Matěj Buršík ?; po třetinách: 0:2, 3:4, 2:5;
45:00
42:48
Vyloučen hráč Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:23
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Milan Novák, asistoval Vojtěch Jahoda (5:11).
41:57
Vyloučen hráč Lukáš Jelínek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
41:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Tretina, asistoval Tadeáš Rataj (4:11).
41:23
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil Rudolf Horák.
41:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Valíček, asistoval David Sláma (4:10).
38:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Jahoda, asistoval Jakub Čejka (4:9).
37:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Suk bez asistence (3:9).
33:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval David Tretina (3:8).
30:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Valíček, asistoval Jiří Hájek (3:7).
30:00
30:00
29:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David, asistoval Jiří Hájek (3:6).
26:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Nevěděl bez asistence (3:5).
25:25
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Milan Novák bez asistence (3:4).
24:06
Vyloučen hráč Vojtěch Jahoda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:20
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Nikolas Zouhar.
20:29
19:39
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Skála bez asistence (2:3).
18:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David, asistoval Lukáš Jelínek (1:3).
18:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Jahoda bez asistence (1:2).
15:00
15:00
14:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek bez asistence (0:2).
09:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Antonín Valíček (0:1).
06:08
Vyloučen hráč Rudolf Horák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Trkovský a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Lukáš Jelínek, Štěpán Musil, David Tretina, Martin Lank, Tadeáš Rataj