0:1
3:2
- : -

Fbc Strakonice - FK Slovan J.Hradec 5:3
6. Karel Šavrda, 7. Michal Strejček, 48. Jan Völfl, 49. Vojtěch Houska, 60. Jan Völfl - 31. Vojtěch Koutný, 46. Vojtěch Koutný, 55. Ondřej Stloukal; rozhodčí: Nikola Staňková - Václav Patera; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 66; zásahy brankářů: Jan Vaníček 13 - Aleš Křepelka 13; po třetinách: 2:0, 0:1, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostí: 50 minut utkání nic moc koukatelného. Goly padaly po chybách nebo po speciálních situcích. Posledních 10 minut utkání trochu přidalo na tempu, ale když nedáme góly při hře 5na5 a uděláme některé chyby, které jsme dnes udělali, nemůžeme zvítězit. Gratuluji k vítězství soupeři a děkuji našim fanouškům. Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři, že jsme nemuseli dnes běhat a fanouškům, že to vydrželi až do konce.
60:00
59:30
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Völfl, asistoval Václav Strejček (5:3).
59:30
Venca Strejček s Volflíkem ukázkově zakončili situaci dva na jednoho a definitivně tak zlomili hradecký odpor
59:01
Máme tu poslední minutu a v držení míčku jsou domácí
58:27
Šimek se rozhodl zatopit třem domácím hráčům, ale místo toho ukličkoval sám sebe
57:59
Křesák nádherně našel dvakrát krosem Tomáše Housku ale ani jendou z toho nebyl gol
57:00
Vyloučen hráč Vojtěch Koutný družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za vysoká hokejka.
57:00
Hostující hráč hasil situaci na brankovišti hokejkou v úrovní pasu a byl tak odeslán na trestnou lavici
55:42
Šavrda prošel středem hřiště jako nůž máslem a těsně minul pravý horní růžek Křepelkovi branky
55:16
Výborně se teď blýsknul defenzivní činností Křesák a navrch vybojoval faul
54:30
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Stloukal z trestného střílení (4:3).
54:30
Po faulu domáčího Pluskala bylo nařízeno trestné střílení, které proměnil Stloukal a zkompletoval tak v dnešním zápase hattrick
52:01
Hosté se po dlouhé době dostali k zakončení
49:33
Konečně sledujeme v podání domácích florbal hodný jejich postavení v tabulce!
48:25
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Václav Strejček (4:2).
48:25
Téměř identická situace jako v přesilovce akorát přišla střela z levé strany
48:05
Na hřišti se nám poněkud přiostřuje
47:30
Odražený balonek se dostal na hůl Pluskala, ten se neukvapil a posunul na Volfla, který vrátil vedení domácím střelou nad rameno Křepelky
47:29
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Völfl, asistoval Lukáš Pluskal (3:2).
46:39
O střelbu domácích se zatím starají výhradně bratři Houskové, ale zatím neúspěšně
46:10
Vyloučen hráč Karel Matějka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:08
Uvidíme i přesilovku domácích
45:16
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Ondřej Šimek (2:2).
45:16
Šimek přihrál Koutnému do prázdné a hosté využívají i druhou přesilovku v zápase
44:27
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za držení.
44:27
Uvidíme přesilovku hostí
44:13
Vaníček teď předvedl zákrok večera
42:42
Plusky si teď střihnul sprint od brankoviště k brankovišti a jeho střelu zablokovala hostující obrana
41:05
Šimek teď obešel dva hráče a v poslední chvíli se zjevily na brankovišti třímetrové ruce Vojty Housky, které zastavily jinak téměř jistý gól
40:01
Začala nám třetí třetina a v držení míčku jsou domácí
40:00
40:00
38:45
V hale vládne tak bouřlivá atmosféra, že kdyby spadnul špenlík, tak jsme to zřejmě slyšeli.. Ovšem předváděná hra obou týml tomu dost nahrává
37:44
Plusky ted opouští hřiště v dost neflorbalové pozici..snad to nebude nic vážného
37:33
Střelu Vojty Housky od mantinelu vyrazil hostující brankář
35:31
Hradecký Šimek byl teď po střele z hranice házenkářského oblouku blízko vyrovnání
34:32
Gesto fair-play teď předvedl Honza Volfl,když odvolal výrok rozhodčího o držení a domácí fanoušci tak měli poprvé v této třetině možnost nečemu zatleskat..
32:51
Jiřina Křesák proběhl středem a odhodlal se ke střele, která byla zablokována
30:43
Stloukal narýsoval krásnou krosovku na Koutného, který vymetl pravý růžek Vaníčkovi branky. Rázem tu máme drama
30:42
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Ondřej Stloukal (2:1).
30:20
V přesilovce se Hradec dostal k dvěma střelám, ale ani jedna nebyla dostatečně přesná
29:00
Aktivita hradeckých je odměněna výhodou dvouminutové přesilovky
28:59
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost.
28:03
Úspěšnost přihrávek domácího týmu je ve druhé třetině stejně nízká jako úspěšnost přesilovky Detroitu v letošní sezoně NHL..
26:45
Hradečtí fanoušci si přejí gól a hráči na hřišti se k němu pomalými krůčky přibližují
23:10
Několik střel po sobě si teď připsal Tomáš Houska, nicméně jejich přesnost měla klesající tendenci..
21:40
Hradec předvedl takovou kostrbatou kombinaci na jeden dotek, ale Vaníček nad nimi vyzrál
20:01
Uvodní buly prostřední části vyhráli hosté, ale nevedlo to k ničemu kloudnému
20:00
20:00
19:59
Poslední minuta první třetiny byla stejně opatrná jako ta první a tak po první třetině jsou do kabin domácí s dvoubrankovým vedením
17:38
Plusky proběhl středem a ve střelecké pozici se netradičně rozhodl ke střele, která mířila mimo tři tyče
16:48
Hradečtí se ke konci třetiny dostávali z brejků k několika zakončením avšak pozorní Vaníček v brance zůstává nepřekonán
13:50
Honza Volfl se dostal ke střele od mantinelu, ale rozvlnil pouze boční síťku
11:45
Jediné v čem jsou hostující hráči ve výhodě jsou jejich slovy čtyři fanoušci, kteří jsou zatím hlasitější než asi padesátka domácích
10:45
Domácí florbalisté jsou zatím výrazně lepším týmem a to snad ve všech statistických ukazatelích
07:45
Vojta Houska předvedl piruetku na středu hřiště, předal loptičku Přibovi a po jeho pokusu o střelu se ozvalo jenom "Jaaaj "
06:17
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Michal Strejček, asistoval Vojtěch Houska (2:0).
06:17
Michal Strejček si přenesl formu ze včerejšího maturáku i na hřiště, když dorazil na brankovišti střelu Vojty Housky
06:04
Hradečtí se osmělili a z nenápadné šance trefují břevno
05:23
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda bez asistence (1:0).
04:55
K první střele, která skončila mimo, se dostali také hráči hostí.
03:21
K prvnímu náznaku šance se dostali domácí, ale střela Šavrdy byla zablokována
02:00
Zatím se na hřišti neodehrálo nic o čem by stálo za to něco napsat
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Marcel Šuranský, Vojtěch Koutný, Martin Novák
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Karel Šavrda, Michal Strejček, Adam Přib