5:2
0:4
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - FTC Vysoké Mýto  6:8
11. Adam Filip, 22. Dominik Czeszewski, 29. Adam Filip, 34. Jakub Kofroň, 34. Tomáš Hájek, 36. Petr Kučera - 9. Adam Kobr, 15. Petr Lesák, 32. David Šimáček, 38. Adam Kobr, 43. Adam Kobr, 43. Petr Lesák, 53. Milan Koubek, 60. Adam Kobr; rozhodčí: Jitka Romančáková - Jakub Březovský; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Dominik Kaštánek 25 - Václav Musel 22; po třetinách: 1:2, 5:2, 0:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Domácí celý zápas ukazovali o co v dnes hrají. My jsme jim k tomu 2. třetinou doslova nahráli. Ve 3. třetině jsme se vrátili do zápasu, zvítězila větší vůle, více štěstí a více sil. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácí: Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
59:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Libor Knypl (6:8).
57:32
Timeout FTC Vysoké Mýto
52:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (6:7).
49:22
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zdržování hry.
42:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Jan Kajsrlík (6:6).
42:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (6:5).
40:00
40:00
37:09
35:51
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Adam Filip (6:3).
33:36
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Tomáš Hájek bez asistence (5:3).
33:25
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Petr Kučera (4:3).
31:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Šimáček, asistoval Milan Koubek (3:3).
29:23
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
28:07
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Adam Filip, asistoval Jakub Kofroň (3:2).
23:44
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost.
21:45
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Dominik Czeszewski bez asistence (2:2).
20:00
20:00
14:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Ladislav Rozlivka (1:2).
10:02
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Adam Filip z trestného střílení (1:1).
09:09
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
08:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval David Šimáček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: David Šimáček, Václav Hanus, Libor Knypl, Milan Koubek, Adam Kobr
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Dominik Kaštánek; hráči v poli: Lukáš Pavuk, Daniel Bořetický, Adam Filip, Jakub Kofroň, Petr Kučera