1:3
2:1
- : -

Florbal Ústí B - Florbal Teplice 5:6
9. Jan Krejza, 10. Michal Arnold, 16. Jaroslav Folk, 27. Lukáš Krušina, 29. Lukáš Krušina - 7. Samuel Olexa, 10. Jan Karafiát, 14. Jan Karafiát, 15. Yaroslav Kutsyn, 15. Samuel Olexa, 26. Vojtěch Bratschaedl; rozhodčí: Ondřej Hrubý - Jakub Podlucký; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Petr Pekárek 31 - Daniel Fiala 35; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:1;
30:20
Timeout Florbal Ústí B
30:20
Vyloučen hráč Vojtěch Bratschaedl družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
28:09
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Lukáš Krušina, asistoval Michal Arnold (5:6).
26:14
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Lukáš Krušina, asistoval Karel Hais (4:6).
25:51
Vyloučen hráč Jonáš Bursík družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
25:23
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vojtěch Bratschaedl, asistoval Tobiáš Tychler (3:6).
24:00
24:00
19:30
Folk se krásně uvolnil, ale bohužel pro Ústecké nestačil předat míček spoluhráčovi.
15:23
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Folk, asistoval Lukáš Krušina (3:5).
14:40
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Samuel Olexa, asistoval Ondřej Knapík (2:5).
14:14
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Yaroslav Kutsyn bez asistence (2:4).
13:38
Vyloučen hráč Jonáš Bursík družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:24
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát bez asistence (2:3).
12:00
12:00
11:58
Vyloučen hráč Jan Simeon Kimmer družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za vražení zády.
09:53
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Michal Arnold, asistoval Lukáš Krušina (2:2).
09:12
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Matěj Dolejší (1:2).
08:22
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jan Krejza bez asistence (1:1).
06:29
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Samuel Olexa bez asistence (0:1).
06:29
Olexa překvapil všechny přítomné včetně Pekárka takovou nenápadnou střelou z úhlu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hrubý a Jakub Podlucký.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Petr Pekárek; hráči v poli: Karel Hais, Jaroslav Folk, Lukáš Krušina, Jakub Čečák, Michal Arnold