0:2
1:1
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - PSKC Okříšky 1:4
38. Václav Strašík - 7. Vojtěch Novotný, 21. David Kučera, 28. Petr Zajíček, 32. Petr Zajíček; rozhodčí: Petr Kadlec - Jiří Kučera; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Vondra ? - Radek Korba ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:1;
45:00
42:50
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
38:19
Vyloučen hráč Petr Pojer družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za držení.
37:21
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Václav Strašík, asistoval Adam Veselovský (1:4).
33:46
Vyloučen hráč Adam Ampapa družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
32:10
Vyloučen hráč Martin Kolář družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
32:10
31:05
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Petr Zajíček, asistoval Matěj Kutílek (0:4).
30:00
30:00
27:23
20:45
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil David Kučera, asistoval Matěj Kutílek (0:2).
19:35
Vyloučen hráč Adam Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
06:51
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval David Kučera (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Vondra; hráči v poli: Filip Lébl, Michal Veselovský, Adam Jonák, Adam Veselovský, Václav Venzhöfer