6:0
0:2
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - PANTHERS OTROKOVICE 7:5
13. Šimon Soukup, 16. Lukáš Pobořil, 17. Maxim Grega, 19. Šimon Soukup, 24. Nikodem Gawronski, 29. Lukáš Pobořil, 30. Šimon Soukup - 8. Josef Štourač, 8. Adam Štourač, 9. Daniel Řezáč, 37. Josef Štourač, 44. Josef Štourač; rozhodčí: Martin Kotala - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Matěj Prašivka ?, Patrik Antoniazi ? - Alexandr Pujin ?; po třetinách: 1:3, 6:0, 0:2;
45:00
Komentář trenéra pana Štourače: Gratulujeme soupeři k vítězi. V příštích zápasech musíme zlepšit obrannou činnost a nedělat hloupé chyby.
45:00
Komentář trenéra pana Grega: Dobré 3 body v oklištěné sestavě. První třetina podobná předešlému zápasu, ve druhé jsme začli makat a ta také rozhodla o tom, že bereme 3 body. Děkujeme soupeři a divakům.
45:00
43:10
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Ondřej Kahoun (7:5).
41:41
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
36:04
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Adam Štourač (7:4).
30:00
30:00
29:18
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Nikodem Gawronski (7:3).
28:21
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Nikodem Gawronski (6:3).
23:19
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikodem Gawronski, asistoval Šimon Soukup (5:3).
18:34
Vyloučen hráč Tomáš Magera družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za opakované přestupky.
18:11
16:49
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Maxim Grega, asistoval David Slončík (3:3).
15:55
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Šimon Soukup (2:3).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Antoniazi družstva FBC ČPP OSTRAVA
15:00
15:00
12:57
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Lukáš Pobořil (1:3).
12:21
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
08:04
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Řezáč, asistoval Tomáš Brázdil (0:3).
07:15
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Adam Štourač, asistoval Josef Štourač (0:2).
07:00
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Petr Kopecký (0:1).
06:29
Vyloučen hráč Nikodem Gawronski družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Alexandr Pujin; hráči v poli: Petr Kopecký, David Švancer, Josef Štourač, Michal Procházka, Tomáš Brázdil
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Matěj Prašivka; hráči v poli: Matěj Přindiš, Aleš Gobel, Lukáš Pobořil, Nikodem Gawronski, Šimon Soukup