1:2
3:5
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Sklo Bohemia Světlá n/S 7:10
2. Michal Veselovský, 3. Adam Veselovský, 15. Adam Veselovský, 25. Václav Strašík, 31. Václav Strašík, 32. Michal Veselovský, 38. Michal Veselovský - 2. Luboš Brzoň, 7. Milan Tvrdík, 11. Martin Kučírek, 22. Martin Pavelka, 30. Tomáš Končel, 32. Andrej Čapek, 38. Josef Smejkal, 38. Luboš Brzoň, 42. Jan Hofman, 45. Andrej Čapek; rozhodčí: Petr Kadlec - Libor Štěcha; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Vondra ? - Matyáš Kozák ?; po třetinách: 3:3, 1:2, 3:5;
45:00
44:18
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrej Čapek bez asistence (7:10).
43:02
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
41:38
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Jan Hofman, asistoval Milan Tvrdík (7:9).
38:28
Vyloučen hráč Jan Hofman družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
37:56
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Luboš Brzoň, asistoval Martin Pavelka (7:8).
37:30
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Josef Smejkal, asistoval Petr Baloun (7:7).
37:17
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Michal Veselovský, asistoval Adam Veselovský (7:6).
31:45
31:41
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Michal Veselovský, asistoval Václav Strašík (6:5).
30:06
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Václav Strašík, asistoval Adam Jonák (5:5).
30:00
30:00
29:17
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Tomáš Končel, asistoval Lukáš Slabý (4:5).
24:19
22:14
Vyloučen hráč Patrik Hoke družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
21:52
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Martin Pavelka, asistoval Matyáš Kozák (3:4).
19:44
Vyloučen hráč Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:18
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Veselovský, asistoval Filip Lébl (3:3).
10:34
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Martin Kučírek, asistoval Andrej Čapek (2:3).
06:53
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Milan Tvrdík, asistoval Josef Smejkal (2:2).
05:45
Vyloučen hráč Tomáš Končel družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
02:04
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Veselovský, asistoval David Pátek (2:1).
01:52
01:22
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Vondra; hráči v poli: Filip Lébl, Adam Jonák, Adam Veselovský, Václav Venzhöfer, Michal Veselovský