2:2
3:6
- : -

Florbalová škola Plzeň - FBC Draci Říčany bílí 5:14
18. Filip Koláček, 23. Vojtěch Mrvik, 31. Filip Zapletal, 33. Václav Mizera, 34. Patrik Hájek - 2. Vítězslav Špok, 3. Vítězslav Špok, 3. Jakub Tománek, 11. Vítězslav Špok, 14. Marek Honzák, 15. Jakub Tománek, 21. Vojtěch Honzák, 25. Ondřej Kubeš, 32. Ondřej Kubeš, 35. Šimon Vašut, 38. Vojtěch Honzák, 40. Marek Honzák, 42. Marek Honzák, 45. Vítězslav Špok; rozhodčí: Pavel Stuš - Hynek Mošna; vyloučení: 1 + Filip Zapletal 5:2; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Lenárt 15 - Matyáš Novotný 8; po třetinách: 0:6, 2:2, 3:6;
45:00
44:28
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Marek Honzák (5:14).
43:00
Vyloučen hráč Vojtěch Mrvik družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za sekání.
41:14
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Marek Honzák, asistoval Ondřej Kubeš (5:13).
40:54
Vyloučen hráč Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za nesportovní chování.
39:21
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Marek Honzák bez asistence (5:12).
38:30
Vyloučen hráč Filip Zapletal družstva Florbalová škola Plzeň na 5 minut za sekání.
37:49
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Vítězslav Špok (5:11).
34:03
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Šimon Vašut, asistoval Vojtěch Honzák (5:10).
33:33
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Patrik Hájek, asistoval Matěj Kubeš (5:9).
32:08
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Václav Mizera, asistoval Vojtěch Mrvik (4:9).
31:17
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Kilián Smetánka (3:9).
30:58
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Filip Zapletal, asistoval Vojtěch Mrvik (3:8).
30:00
30:00
24:00
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Vítězslav Špok (2:8).
22:05
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Vojtěch Mrvik, asistoval Filip Zapletal (2:7).
20:09
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Marek Honzák (1:7).
17:38
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Filip Koláček, asistoval Vojtěch Mrvik (1:6).
17:22
Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany bílí neproměnil Adam Lubina.
15:00
15:00
14:26
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Jakub Tománek z trestného střílení (0:6).
13:35
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Marek Honzák, asistoval Vojtěch Honzák (0:5).
11:24
Vyloučen hráč Jakub Pekárek družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za vražení zády.
10:08
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Jakub Tománek (0:4).
02:15
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Jakub Tománek, asistoval Vítězslav Špok (0:3).
02:07
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Ondřej Kubeš (0:2).