4:0
3:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA 9:4
12. Ondřej Jankovský, 12. Jáchym Kuběna, 17. Jáchym Kuběna, 24. Tomáš Janek, 28. Tomáš Janek, 30. Viktor Karásek, 35. Martin Ostárek, 41. Nikolas Vizváry, 45. Nikolas Vizváry - 11. Šimon Soukup, 14. Šimon Soukup, 41. Lukáš Pobořil, 43. Daniel Chatrný; rozhodčí: Martin Kotala - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala ? - Patrik Antoniazi ?; po třetinách: 2:2, 4:0, 3:2;
45:00
Komentář trenéra domácích pana Gregy: Zápas dopadnul podle předpokladu, tak jak probíhala celá příprava, takže na nedostatečnou. Kluci byli ještě pořád na prázdninách někde v horách, na lyžích. Gratulujeme soupeři a děkujeme divákům.
45:00
Komentář trenéra Vítkovic pana Václava Komačky: Je zaujímavé, že dokážeme podat v rámci jedneho dňa tak odlišené výkony. Z našej strany dobrý zápas, pochvalu si zaslúžia všetci hráči.
45:00
44:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Michal Hložanka (9:4).
43:59
Vyloučen hráč Ondřej Jankovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
43:29
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
42:13
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (8:4).
41:39
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
40:42
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Šimon Soukup (8:3).
40:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Martin Sedláček (8:2).
34:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ostárek, asistoval Ondřej Jankovský (7:2).
30:00
30:00
29:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktor Karásek, asistoval Filip Novotný (6:2).
27:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Martin Sedláček (5:2).
23:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Jáchym Kuběna (4:2).
17:18
Vyloučen hráč Matěj Přindiš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
16:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Tomáš Janek (3:2).
15:00
15:00
13:19
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Daniel Chatrný (2:2).
11:51
11:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Tomáš Janek (1:1).
10:05
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Nikodem Gawronski (0:1).
09:41
Vyloučen hráč Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
08:09
Vyloučen hráč Martin Ostárek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Jindřich Žalud, Šimon Soukup, Daniel Chatrný, Marek Tomanec, Tomáš Magera