0:2
5:3
- : -

SC Podještědí Český Dub - USK Slavia Liberec 6:7
5. Petr Smrkovský, 31. Michal Třešňák, 38. Michal Třešňák, 38. Pavel Mužák, 44. Petr Smrkovský, 44. Petr Smrkovský - 7. Martin Benda, 8. Martin Benda, 20. Jakub Nožička, 23. Daniel Isach, 36. Jakub Nožička, 37. Luboš Kopřiva, 44. Daniel Isach; rozhodčí: Tomáš Novotný - Jan Král; vyloučení: 5:9 + Martin Benda OS; využití: 1:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Vladimír Glaser ? - Stanislav Pittner ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 5:3;
45:00
43:52
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Michal Třešňák (6:7).
43:24
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Daniel Isach, asistoval Lukáš Bajgl (5:7).
43:08
Timeout SC Podještědí Český Dub
43:08
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Filip Iker (5:6).
40:15
Vyloučen hráč Jakub Nožička družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:15
Vyloučen hráč Jakub Nožička družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
37:46
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Pavel Mužák, asistoval Radek Kalina (4:6).
37:13
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Michal Třešňák, asistoval Lukáš Muška (3:6).
36:19
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Luboš Kopřiva, asistoval Daniel Isach (2:6).
35:52
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Jakub Nožička, asistoval Daniel Isach (2:5).
34:13
Vyloučen hráč Pavel Dostál družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:49
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Michal Třešňák, asistoval Tomáš Eichler (2:4).
30:00
30:00
27:12
Vyloučen hráč Martin Benda družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
27:12
Vyloučen hráč Martin Benda družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
27:12
Vyloučen hráč Martin Benda družstva USK Slavia Liberec - osobní trest.
25:27
Vyloučen hráč Jakub Nožička družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:18
20:47
Vyloučen hráč Filip Iker družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za hrubost.
20:47
Vyloučen hráč Jan Špidlen družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za hrubost.
20:32
Vyloučen hráč Jakub Nožička družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
19:40
16:33
Vyloučen hráč Daniel Isach družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za hra bez hokejky.
15:00
15:00
13:49
Vyloučen hráč Daniel Isach družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:33
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Martin Benda, asistoval Daniel Isach (1:2).
06:49
Vyloučen hráč Pavel Mužák družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za bránění ve hře.
06:07
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Martin Benda, asistoval Lukáš Bajgl (1:1).
05:36
Vyloučen hráč Pavel Mužák družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za sekání.
05:36
Vyloučen hráč Michal Třešňák družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za nesportovní chování.
04:09
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novotný a Jan Král.
00:00
00:00
Line-up hostů USK Slavia Liberec:
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Český Dub: brankář: Vladimír Glaser; hráči v poli: Pavel Mužák, Tomáš Eichler, Petr Smrkovský, Filip Iker, Michal Třešňák