4:3
3:2
- : -

DDM Dynamo Teplice A - SK BIVOJ LITVÍNOV 9:5
2. Lukáš Mucha, 7. Daniel Kocaj, 17. Lukáš Mucha, 21. Martin Šnobr, 26. Jan Veselý, 27. Daniel Kocaj, 43. Marek Nekuda, 44. Lukáš Mucha, 45. Martin Šnobr - 16. Lukáš Kaprhál, 23. Ondřej Kuvík, 27. Erik Kocur, 35. Jakub Raiminius, 41. Jan Vokáč; rozhodčí: Josef Libecajt - Jiří Jelínek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Daniel Kratochvíl 31 - Lukáš Vostárek 34; po třetinách: 2:0, 4:3, 3:2;
45:00
Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Komentář trenéra domácích: V celku jednoznačný zápas po druhé třetině jsme si značně zkomplikovali neproduktivitou a koncovkou. Nakonec rozhodly dva goly do prázdné brány. Tradičně děkujeme soupeři za zápas.
45:00
44:22
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Martin Šnobr, asistoval Marek Nekuda (9:5).
43:37
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Lukáš Mucha bez asistence (8:5).
42:57
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Marek Nekuda, asistoval Richard Strejcovský (7:5).
42:12
Vyloučen hráč Tomáš Frontz družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za sekání.
40:23
Timeout DDM Dynamo Teplice A
40:23
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Martin Dvořák (6:5).
37:36
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
37:36
Vyloučen hráč Tomáš Frontz družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za blokování hokejky.
34:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Ondřej Kuvík (6:4).
30:29
Vyloučen hráč Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
26:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur z trestného střílení (6:3).
26:14
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Daniel Kocaj, asistoval Matěj Vejvar (6:2).
25:52
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Jan Veselý, asistoval Tomáš Frontz (5:2).
22:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Michal Libecait (4:2).
20:48
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Martin Šnobr, asistoval Daniel Kocaj (4:1).
16:29
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Lukáš Mucha, asistoval Adam Beer (3:1).
15:45
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Jan Vokáč (2:1).
15:00
15:00
08:47
Trestné střílení družstva DDM Dynamo Teplice A neproměnil Lukáš Mucha.
06:49
05:58
Vyloučen hráč Lukáš Mucha družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za sekání.
05:21
Vyloučen hráč Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
01:02
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Lukáš Mucha, asistoval Lukáš Krippner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Libecajt a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Michal Libecait, Martin Dvořák, Lukáš Kaprhál, Jan Vokáč, Josef Jupa