2:3
0:2
- : -

FBC Dobruška - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:6
16. Adéla Vávrová, 21. Nikola Andršová, 28. Diana Peterová - 9. Markéta Sedláčková, 29. Martina Joudalová, 34. Lenka Ondráčková, 40. Kristýna Štěpánová, 54. Lucie Romančáková, 58. Lucie Romančáková; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 13 - Veronika Čubová 29; po třetinách: 1:1, 2:3, 0:2;
60:00
Střely na branku Dobruška 10 - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6
60:00
Komentář trenéra hostů M. Krýsla: Chtěli jsme do utkání nastoupit jiným systémem než v posledních zápasech a být více agresivnější do útoku. Tento styl se nám vyplatil a odvážíme si tři body. Děkuju našim hráčkám za týmové tempo po celý zápas. A děkujeme soupeři za pěkné utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnešní zápas chceme rychle zapomenout. Florbalu jsme dnes moc neviděli a spíš to byl, jako obvykle se Rtyní, boj. K tomu jsme my ještě bojovali hlavně se sebou a to rozhodlo.
60:00
57:33
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Markéta Sedláčková (3:6).
53:36
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková bez asistence (3:5).
53:18
Vyloučen hráč Lucie Ondráčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
48:09
Vyloučen hráč Jitka Růžičková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely na branku Dobruška 11 - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6
40:00
39:01
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Kristýna Štěpánová bez asistence (3:4).
33:00
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lenka Ondráčková, asistoval Lucie Romančáková (3:3).
30:09
Vyloučen hráč Jitka Růžičková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hra rukou.
28:01
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Martina Joudalová bez asistence (3:2).
27:41
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Kateřina Poláčková (3:1).
20:41
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nikola Andršová, asistoval Jitka Růžičková (2:1).
20:00
20:00
Střely na branku Dobruška 11 - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7
20:00
15:05
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adéla Vávrová, asistoval Diana Peterová (1:1).
08:55
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Markéta Sedláčková, asistoval Monika Macháčková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Veronika Čubová; hráči v poli: Markéta Sedláčková, Lenka Ondráčková, Kristýna Štěpánová, Martina Joudalová, Lucie Romančáková
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Magdaléna Bašová, Kateřina Poláčková, Diana Peterová, Adéla Vávrová