3:0
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - Florbal Vsetín 19:1
3. Jakub Holiš, 7. Jakub Vít, 8. Adam Jiříček, 8. Adam Jiříček, 10. Ondřej Balner, 11. Jan Pavelec, 12. Vojtěch Březík, 15. Jan Veselý, 16. Ondřej Balner, 17. Ondřej Žůrek, 18. Lukáš Kubíček, 20. Radomír Bureš, 22. Jakub Holiš, 27. Jan Pavelec, 28. Vojtěch Valůšek, 28. František Tvrdoň, 31. Vojtěch Březík, 33. Ondřej Žůrek, 35. Vojtěch Březík - 26. Lukáš Malý; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal - Daniel Galanský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Šiška ? - Martin Dvořák ?; po třetinách: 8:0, 8:1, 3:0;
45:00
43:03
Vyloučen hráč Adam Jiříček družstva Zlín Lions na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
34:43
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vojtěch Březík, asistoval Lukáš Kubíček (19:1).
32:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Ondřej Žůrek, asistoval Ondřej Balner (18:1).
30:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vojtěch Březík, asistoval Vojtěch Valůšek (17:1).
30:00
30:00
27:37
Branku družstva Zlín Lions vstřelil František Tvrdoň, asistoval Jakub Vít (16:1).
27:03
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vojtěch Valůšek, asistoval Jakub Holiš (15:1).
26:37
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Pavelec, asistoval Adam Jiříček (14:1).
25:02
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Malý, asistoval Lukáš Matocha (13:1).
21:05
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Holiš, asistoval Radomír Bureš (13:0).
19:24
Jakub Vit lame svou novou hul značky Oxdog...
19:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Radomír Bureš, asistoval Adam Jiříček (12:0).
17:34
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Kubíček, asistoval Jan Veselý (11:0).
16:03
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Ondřej Žůrek, asistoval Adam Jiříček (10:0).
15:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Ondřej Balner, asistoval Jakub Vít (9:0).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Veselý, asistoval Jakub Holiš (8:0).
11:13
10:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Pavelec, asistoval Adam Jiříček (6:0).
09:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Ondřej Balner, asistoval František Tvrdoň (5:0).
07:23
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adam Jiříček, asistoval Jan Pavelec (4:0).
07:02
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adam Jiříček, asistoval Jan Pavelec (3:0).
06:49
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vít, asistoval Ondřej Žůrek (2:0).
02:19
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Holiš, asistoval Vojtěch Valůšek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Dolíhal a Daniel Galanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Martin Dvořák; hráči v poli: Šimon Sekula
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Marek Šiška; hráči v poli: Jakub Holiš, Vojtěch Valůšek, Ondřej Balner, Jan Pavelec, Jakub Vít