0:6
- : -
FBC Přerov

Florbal Vsetín - FBC Přerov 3:12
6. Rostislav Sicha, 21. Šimon Sekula, 30. Jakub Vrzal - 2. Kryštof Burda, 3. Maxim Šefčík, 5. Kryštof Burda, 7. Noel Gavaller, 24. Kryštof Burda, 29. Adam Pospíšilík, 31. Jan Grygar, 34. Kryštof Burda, 39. Kryštof Burda, 41. Kryštof Burda, 41. Kryštof Burda, 44. Michal Hrabica; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal - Daniel Galanský; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Martin Dvořák ? - Vojtěch Koutný ?; po třetinách: 1:4, 2:2, 0:6;
45:00
43:55
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Hrabica, asistoval Jan Grygar (3:12).
40:50
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Kryštof Burda, asistoval Maxim Šefčík (3:11).
40:21
39:52
Vyloučen hráč Jakub Vrzal družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
38:08
33:02
32:16
Vyloučen hráč Šimon Sekula družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
30:26
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jan Grygar, asistoval Adam Pospíšilík (3:7).
30:00
30:00
29:19
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Vrzal, asistoval Zdeněk Šulák (3:6).
28:07
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Adam Pospíšilík, asistoval Michal Hrabica (2:6).
23:49
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Kryštof Burda bez asistence (2:5).
20:34
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Šimon Sekula, asistoval Jakub Vrzal (2:4).
15:00
15:00
06:02
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Noel Gavaller, asistoval František Šamořil (1:4).
05:40
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Rostislav Sicha, asistoval Filip Mynář (1:3).
04:02
02:18
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Maxim Šefčík bez asistence (0:2).
01:00
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Kryštof Burda bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Dolíhal a Daniel Galanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov:
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Martin Dvořák; hráči v poli: Michael Dudek, Šimon Sekula, Jakub Vrzal, Jiří Walter, Rostislav Sicha