0:1
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - TJ Slovan Havířov 4:4
18. Lukáš Raška, 24. Ondřej Kowalik, 28. Noel Gavaller, 29. Michal Bělaška - 14. Šimon Bartoš, 23. Jakub Hloušek, 26. Patrik Charvát, 38. František Kyc; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 2:6; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Lanča ? - Jakub Pastrňák ?; po třetinách: 0:1, 4:2, 0:1;
45:00
44:52
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
43:43
Timeout TJ Slovan Havířov
43:43
Timeout FBC Přerov
41:25
Vyloučen hráč Maxim Šefčík družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
40:27
Vyloučen hráč Nicolas Orlovský družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
37:29
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc bez asistence (4:4).
30:50
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:57
Vyloučen hráč Ondřej Kowalik družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:14
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Bělaška, asistoval Ondřej Kowalik (4:3).
27:16
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Noel Gavaller bez asistence (3:3).
25:23
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Charvát, asistoval Kamil Soják (2:3).
23:33
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Michal Bělaška (2:2).
22:29
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Kamil Soják (1:2).
17:20
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Lukáš Raška, asistoval Michal Bělaška (1:1).
15:50
Vyloučen hráč Vít Morkes družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:48
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Šimon Bartoš, asistoval Matěj Kravčík (0:1).
06:06
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:38
Vyloučen hráč Václav Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Jakub Pastrňák; hráči v poli: Vít Morkes, Nicolas Orlovský, Kamil Soják, Jakub Hloušek, Patrik Charvát
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Filip Lanča; hráči v poli: Michal Bělaška, Ondřej Kowalik, Lukáš Raška, Tobiáš Pavliš, Maxim Šefčík