0:1
0:4
- : -

FBC "BARBARIENS" H. Životice - S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 0:6
3. Vojtěch Přibyla, 19. David Brzeska, 27. Jan Peterek, 27. Martin Kozar, 29. Jakub Ryba, 33. Matěj Bulička; rozhodčí: Petr Molek - Jaroslav Klečka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Bálintová ? - Vojtěch Rainer ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:4;
36:00
32:08
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Matěj Bulička, asistoval Vojtěch Přibyla (0:6).
29:48
Timeout FBC "BARBARIENS" H. Životice
29:48
Vyloučen hráč Matěj Bulička družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ na 2 minuty za blokování hokejky.
28:57
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Jakub Ryba bez asistence (0:5).
26:35
Vlastní branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Martin Kozar (0:4).
26:19
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Jan Peterek, asistoval Jonáš Borovský (0:3).
24:00
24:00
18:18
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil David Brzeska, asistoval Matyáš Stoklasa (0:2).
12:00
12:00
02:32
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Vojtěch Přibyla, asistoval Jakub Ryba (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Molek a Jaroslav Klečka.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ:
00:00
Line-up domácích FBC "BARBARIENS" H. Životice: brankář: Barbora Bálintová; hráči v poli: Jan Vaněk, Matěj Hedvíček, Jan Josífko, Lukáš Grussmann, Vojtěch Janecký