1:1
2:4
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - DDM Dynamo Teplice A 8:5
4. Ondřej Ančinec, 6. Michal Szappanos, 7. Adam Zahraj, 10. Adam Zahraj, 14. Jan Mašát, 27. Adam Zahraj, 43. Adam Zahraj, 45. Vojtěch Bigas - 23. Martin Šnobr, 31. Martin Šnobr, 33. Jan Veselý, 40. Richard Strejcovský, 43. Martin Šnobr; rozhodčí: Josef Libecajt - Jiří Jelínek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle 13 - Jan Šimon 5, Daniel Kratochvíl 12; po třetinách: 5:0, 1:1, 2:4;
45:00
Komentář trenéra domácích: Přes počáteční kladný vývoj hry v náš prospěch, jsme si toto sami zkomplikovali vývoj hry, Děkujeme soupeři.
45:00
Komentář trenéra hostí: Zápas jsme si prohráli sami zásluhou první třetiny. Ve zbytku zápasu se nám nepodařilo toto manko smazat a soupeř si vedení už pohlídal. Jako vždy děkujeme soupeři za utkání.
45:00
44:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Vojtěch Bigas bez asistence (8:5).
42:35
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Martin Šnobr, asistoval Marek Nekuda (7:5).
42:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Jan Mašát (7:4).
39:14
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Martin Šnobr (6:4).
32:45
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
32:45
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Jan Veselý, asistoval Jiří Říha (6:3).
30:22
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Martin Šnobr, asistoval Matěj Vejvar (6:2).
30:00
30:00
26:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Jiří Šťovíček (6:1).
26:01
Vyloučen hráč Richard Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za sekání.
22:16
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Martin Šnobr, asistoval Richard Strejcovský (5:1).
18:42
Vyloučen hráč Jan Veselý družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Kratochvíl družstva DDM Dynamo Teplice A
15:00
15:00
13:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Jiří Šťovíček (5:0).
09:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Tomáš Heimerle (4:0).
07:37
Vyloučen hráč Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
06:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Martin Lukeš (3:0).
05:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Szappanos, asistoval Ondřej Ančinec (2:0).
03:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Libecajt a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice A:
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Tomáš Heimerle; hráči v poli: David Berka, Jiří Šťovíček, Daniel Grulich, Vojtěch Bigas, Jan Mašát