0:5
4:4
- : -

Florbal Ústí B - FBC Slavia Praha 8:10
6. Hynek Nikolič, 15. Matěj Žaloudek, 16. Jindřich Grosse, 18. Hynek Nikolič, 41. Adam Nikolič, 45. Filip Kučaba, 45. Hynek Nikolič, 49. Matěj Žaloudek - 19. Otakar Semerák, 24. Martin Fojtík, 31. Martin Fojtík, 33. Jakub Puciow, 34. Filip Jáně, 36. Jiří Sedláček, 50. Otakar Semerák, 55. Jakub Kamberský, 57. Jakub Puciow, 60. Martin Fojtík; rozhodčí: Josef Kubát - Jiří Jelínek; vyloučení: 7:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jan Hrstka 21 - Tomáš Koval 30; po třetinách: 4:1, 0:5, 4:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Divoké utkání se spoustou faulů, spoustou gólových zvratů, v jehož koncovce jsme nakonec byly šťastnějším týmem. Děkujeme soupeři za utkání.
59:54
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík bez asistence (8:10).
59:19
Komentář vedoucího domácích: "Na naší letošní cestě jsme již prošli kamenným polem, tulení osadou, ale co to bylo dneska vážně nevím, takové neflorbalové masturbační orgie. Tristní druhá třetina nás stála zápas, vstup do třetí třetiny byl slušný, ale tlačit vlak do kopce prostě nejde. Díky."
56:18
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Puciow, asistoval Petr Bína (8:9).
54:56
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Kamberský, asistoval Boleslav Kytka (8:8).
54:16
Vyloučen hráč Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
51:15
Vyloučen hráč Vít Škvára družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
49:43
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Otakar Semerák, asistoval Petr Bína (8:7).
48:05
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Adam Nikolič (8:6).
46:25
Vyloučen hráč Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
44:48
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Vladimír Štorek (7:6).
44:30
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Matěj Žaloudek (6:6).
40:59
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Adam Nikolič, asistoval Matěj Žaloudek (5:6).
40:00
40:00
35:30
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Martin Fojtík (4:6).
33:41
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Filip Jáně, asistoval Ondřej Otáhal (4:5).
33:22
Vyloučen hráč Vít Škvára družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
32:24
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Puciow, asistoval Otakar Semerák (4:4).
30:05
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík bez asistence (4:3).
23:22
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík bez asistence (4:2).
20:00
20:00
18:06
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Otakar Semerák z trestného střílení (4:1).
17:50
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jindřich Grosse (4:0).
15:59
Vyloučen hráč Petr Bína družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
15:43
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Hynek Nikolič (3:0).
14:11
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Vladimír Štorek (2:0).
13:15
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hra rukou.
11:42
Vyloučen hráč Matěj Žaloudek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
09:50
Vyloučen hráč Petr Paloušek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za držení.
07:20
05:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: David Laho, Filip Jáně, Antonín Štička, Ondřej Otáhal, Petr Paloušek
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Adam Nikolič, Leoš Nergl, Jiří Strnad, Filip Kučaba, Matěj Žaloudek