3:6
1:4
- : -

TJ Lokomotiva Louny - TJ Sokol Královské Vinohrady B 5:14
10. Martin Marek, 24. Martin Marek, 29. Michal Fürstl, 40. Ladislav Pleyer, 46. Milan Čížek - 3. Vojtěch Máca, 4. Jan Švejda, 8. Michal Vlk, 16. Jan Otta, 30. Michal Vlk, 31. Jakub Záň, 33. Michal Vlk, 34. Jan Otta, 38. Lukáš Chvátal, 40. Michal Vlk, 41. Jakub Záň, 47. Matěj Špaček, 52. Lukáš Chvátal, 53. Jan Švejda; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 95; zásahy brankářů: Tomáš Gieszmann 19, Václav Frajt 7 - Matyáš Lorenc 22; po třetinách: 1:4, 3:6, 1:4;
60:00
59:59
Máme tu konec. Střely, Louny - 27, SKV B - 40. Díky za přízeň, ahoj.
59:59
Vyjádření trenéra domácích pana Jiřího Lindnera St.: Vinohrady ukázali svojí kvalitu, které jsme dokázali vzdorovat jen do poloviny zápasu. Děkujeme soupeři za hru, fanouškům za přízeň a pořadatelům za perfektní organizaci. FORZA LOUNY
59:59
Vyjádření trenéra hostí pana Gustava Ondřejčíka: Výsledek odpovídá postavení týmů v tabulce.Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelům.
58:53
Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Louny neproměnil Aleš Linka.
57:52
Nikdo si asi poslední domácí zápas takto nepředstavoval.
52:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Jan Kapucián (5:14).
52:15
TYČ.
51:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Lukáš Chvátal, asistoval Matěj Špaček (5:13).
51:17
Výborně Frajt!
46:55
Bohužel to vypadá na debakl. :(
46:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Lukáš Chvátal (5:12).
45:35
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Milan Čížek, asistoval Aleš Linka (5:11).
44:50
Laurich se vzteká a nedivím se.
43:34
Vyloučen hráč Marek Zima družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:13
Výtečný zákrok Lorence alias tygří skok.
42:36
Linka minul.
41:33
Vinohrady si získaly pohodové vedení.
40:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Záň, asistoval Vojtěch Trčálek (4:11).
39:48
Nehezké gesto ze střídačky Vinohrad, napodobovat rozhodčí není vůbec hezké.
39:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Jan Švejda (4:10).
39:02
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Ladislav Pleyer, asistoval Martin Marek (4:9).
37:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Lukáš Chvátal, asistoval Jakub Záň (3:9).
37:09
Wanna save by Gieszmann.
36:41
Střela do Helšuse a slyšíme hlasité "AU".
35:58
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
35:28
Do MSH Louny si našlo cestu 95 diváků, děkujeme.
33:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Otta, asistoval Lukáš Chvátal (3:8).
33:38
Vinohrady poukazují na zkušenosti z Tipsport Superligy.
32:39
31:43
TJ Sokol si bere tří brankové vedení zpět.
31:09
Linka na Marka a nic.
30:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Záň, asistoval Matěj Špaček (3:6).
30:45
Únik Bočánka Lorenc epicky čape.
30:02
Vlk zvyšuje manko, Gieszmanna trošku procvičil,
29:40
29:30
Z Lounské strany jde vidět žízeň po brance.
29:21
Záň komentuje hru nepěknými slovy.
28:08
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Fürstl, asistoval Michal Bočánek (3:4).
28:08
Epická souhra Furstla a Bočánka, tenhle gól uvidíme v programu Zlaté Helmy Sencor.
26:37
Bouřka nad střídačkou už je tu. Na to se dobře kouká !
26:29
Furstl v akci, ale Lorenc pěkným zákrokem chytá.
26:26
Přesilovka ubráněna!
25:27
Markova hokejka se klouzala po palubovce jako puk.
25:11
Láník poprvé za áčko na trestné, gratulace! :D
24:26
Vyloučen hráč Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
Lorenc špatně rozehrává a Marek trestá!
23:34
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Michal Fürstl (2:4).
22:46
Špaček netrefil balónek, díky bohu. Naše brána byla odkrytá.
22:09
Pořadatelská služba děkuje Pepovi za občerstvení.
21:47
Bezrouk trefuje brankáře.
20:48
Ze standartky Loun od "bedny" plyne další save Lorence.
19:59
Střely po 1. třetině. Louny - 8, SKV - 17.
19:15
Slovní potyčka mezi Gieszmannem a Ottem. Následně Gizmy to vyřešil parádním savem.
16:35
Zblokovaná střela Bezrouka.
15:37
Zatím je to bída ze strany domácích, jedeme Magentaa!
15:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Otta, asistoval Jan Kapucián (1:4).
14:28
Bezrouk opět na trestný.
13:28
Vyloučen hráč Pavel Bezrouk družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:07
Marek mohl slavit další branku, obránce SKV mu to neumožnil.
12:13
Se střelou Furstla měl Lorenc potíže.
11:41
Bočánek to zkoušel před bránou Vinohrad, ale hostí pokus zlikvidovali.
10:34
Gieszmann zkušeně levým betonem.
09:40
Marek dává branku v oslabení a snižuje skóre! Výborně Ty Minimužíku!
09:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Josef Helšus (1:3).
09:02
Vyloučen hráč Pavel Bezrouk družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hra rukou.
08:54
Z hlediště už se ozýva "Louny do toho!"
07:49
Lob končí v Lorencovo ruce.
07:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Jan Kapucián (0:3).
07:07
Vinohrady diktují tempo
06:28
Bielik trefuje prvního hráče před sebou.
05:47
Atmosféra zatím připomíná zápasy NHL, je tu ticho. Věřím, že bouřka nad domácí střídačku brzy přijde.
03:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Michal Vlk (0:2).
03:51
Švejda na podruhé překonává Gieszmanna a výkony domácích zatím nejsou ideální.
03:45
Švejda zkouší backhend, ale nic.
02:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Jan Kapucián (0:1).
02:15
Máca otevírá skóre utkání.
01:40
Špaček padá k zemi a děla kotoul jako James Bond.