1:0
2:1
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - DDM Dynamo Teplice A 7:2
2. Jaroslav Michálek, 4. Mikuláš Kulík, 7. Mikuláš Kulík, 14. Jiří Němec, 28. Martin Šulaj, 35. Patrick Lenke, 38. Patrick Lenke - 6. Lukáš Krippner, 31. Richard Strejcovský; rozhodčí: David Vosála - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Jan Leština 13, Martin Příhoda 11 - Daniel Kratochvíl 24; po třetinách: 4:1, 1:0, 2:1;
45:00
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za pěkné utkání. Díky mladým hráčům za to, že se zapojili do zápasu. Jsem rád, že se do hry promítly věci ze včerejšího tréninku.
45:00
Komentář trenéra hostů: Zápas rozhodla první třetina. Po rozpačitém začátku, kdy jsme dostali 3 rychlé góly jsme se dostali do tempa, snížili, ale na víc to bohužel nestačilo. V dalším průběhu jsme byli rovnocenným soupeřem, ale díky neproměňování jasných šancí zápas dopadl tak jak dopadl.
45:00
44:59
Střely po třetí třetině 8:11
42:38
Ani dobré individuální průniky Dynamu k větším šancím nepomohou. Kadaň všechny průniky Teplic likviduje.
41:52
Vyloučen hráč Richard Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za sekání.
38:54
Teplice se teď celkem snadno dostávají do dobrých příležitostí. Ke koncovce útoku 3 na 1 se dostal Marek Nekuda. Střela mu však ani trochu nesedla.
37:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Mikuláš Kulík (7:2).
34:53
Dynamo ani napodruhé neprostřelilo brankáře Kadaně!
34:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Jiří Němec (6:2).
33:18
Kadaň v přesilovce kontroluje balón. Zatím se však černobílí nedostali ke nebezpečnější střele.
32:12
Vyloučen hráč Jiří Říha družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za blokování hokejky.
30:22
Krásnou střelou nyní zakončil kombinaci Teplic Richard Strejcovský.
30:21
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Marek Nekuda (5:2).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Příhoda družstva FBC DDM Kati Kadaň
30:00
30:00
29:50
Dynamo kontroluje přesilovku, střelecké pokusy jsou však velmi nepřesvědčivé.
28:58
Vyloučen hráč Martin Šulaj družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
27:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj bez asistence (5:1).
27:03
Kadaň sice častěji drží balón, ale jistota ze hry se oproti první třetině vytratila. Dynamo se snaží odpovídat rychlými protiútoky.
25:05
Kadaň téměř celou přesilovku držela balón na čepelích. Žádný vážnější pokus z toho však nevznikl.
23:20
Kadaň vstupuje do přesilovky kombinačně. Obrana Teplic však zatím drží!
23:06
Vyloučen hráč Marek Nekuda družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za sekání.
20:50
Oba týmy nemají zcela čitelný herní projev. Dynamo dobře drží střední pásmo, střely z větší vzdálenosti však na golmana Kadaně zřejmě stačit nebudou.
17:44
Původně disciplinovaná hra Kadaně teď také trochu zvolnila na tempu. To však není nic proti ničemu, vývoj hry jí zatím hraje do karet.
17:01
Dynamo pokračuje v úspěšném napadání. Nyní však bude obrana Teplic čelit přesilovce Kadaně.
15:24
Dynamo musí do zbytku utkání jednoznačně zvýšit dravost hry a důraz před vlastní brankou. Zatím spíše spoléhá na individuální akce.
15:00
15:00
Střely po druhé třetině 7:8.
15:00
14:59
Střely po první třetině 16:7 ve prospěch Kadaně.
13:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Němec, asistoval Patrick Lenke (4:1).
13:00
Hra trochu ztrácí na tempu. Spíše než kombinační florbal hráči hrají více na sebe. A to v případě obou mužstev.
10:05
K útočné kombinaci se nyní dostávají i tepličtí. Brankář však všechny pokusy likviduje.
07:53
Dynamo se snaží podržet míč za brankou a uklidnit tak hru. Proti jsou však útočníci Kadaně, kteří rozehrávku účinně napadají.
07:00
Prostor před brankou je dnes slabinou Dynama. Nedůrazné bránění středu hřiště vedlo již k druhému gólu.
06:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Ondřej Kalach (3:1).
05:55
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Lukáš Krippner, asistoval Richard Strejcovský (2:1).
04:26
Kadaň zatím kontroluje hru. Hráči Dynama zónově brání svou polovinu hřiště. Průniky Kadaně středem hřiště však musí likvidovat až brankář.
04:00
Hru na sebe teď navázal Šulaj. Jeho pokus však končí vedle branky Teplic.
03:29
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Patrick Lenke (2:0).
02:37
Oba týmy začínají utkání v dobrém tempu. Balón drží převážně Kadaň, Teplice kontrují rychlými protiútoky.
01:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek, asistoval Patrick Lenke (1:0).
01:50
Sérii prvních šancí proměňují hráči Kadaně.
00:20
Kadaň se po úvodním buly dostává k míči a začíná kombinaci v obraném pásmu Teplic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vosála a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice A:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Ondřej Kalach, Jaroslav Michálek, Patrick Lenke, Mikuláš Kulík, Jiří Němec