0:4
2:4
- : -

DDM Dynamo Teplice A - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 2:10
37. Tomáš Frontz, 42. Jiří Moravec - 12. Kryštof Šejnost, 14. Tomáš Kuzma, 16. Michal Záboj, 25. Viktor Chaloupka, 27. David Vondra, 30. František Vrňata, 37. Filip Gabriel, 39. Martin Šolaja, 40. David Vondra, 43. Ondřej Zlesák; rozhodčí: David Vosála - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Jan Šimon 23 - Samuel Stündl 12; po třetinách: 0:2, 0:4, 2:4;
45:00
Střely po třetí třetině 8:12
45:00
Komentář trenéra hostů F. Řehulky: Z naší strany perfektní dvě a půl třetiny, kdy jsme určovali tempo hry a soupeři moc nedovolili. Poté bohužel přišlo uspokojení a vrátili jsme se k výkonu z předešlé hry s Litvínovem. Děkuji soupeři za utkání
45:00
Komentář trenéra domácích: Došly síly.
45:00
42:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Zlesák, asistoval František Vrňata (2:10).
41:15
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Jiří Moravec, asistoval Richard Strejcovský (2:9).
39:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval Kryštof Šejnost (1:9).
38:16
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Šolaja, asistoval Michal Záboj (1:8).
36:58
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Gabriel, asistoval Adam Rychlý (1:7).
36:15
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Tomáš Frontz, asistoval Richard Strejcovský (1:6).
35:15
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice neproměnil Tomáš Kuzma.
30:00
30:00
Střely po druhé třetině 5:11.
30:00
29:14
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Adam Rychlý (0:6).
26:58
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval František Vrňata (0:5).
24:36
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Viktor Chaloupka, asistoval Martin Škorpa (0:4).
20:42
Vyloučen hráč Richard Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za sekání.
15:35
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Záboj, asistoval Martin Škorpa (0:3).
15:00
15:00
Střely po první třetině 3:10.
15:00
13:54
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Kuzma, asistoval Adam Rychlý (0:2).
11:52
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Šejnost, asistoval František Vrňata (0:1).