4:2
1:1
- : -

Hippos Žďár n/S. - FBC LETOHRAD Orel Orlice 8:5
7. Ondřej Zerák, 7. Ondřej Dvořák, 14. Michal Hrubý, 31. Vít Karásek, 34. Ondřej Dvořák, 35. Ondřej Dvořák, 40. Petr Tlustoš, 59. Petr Tlustoš - 6. Vojtěch Náhlík, 7. Jakub Rajnštajn, 27. František Majvald, 30. František Majvald, 52. Matouš Faltus; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 4, Tomáš Růžička 11 - David Richter 9, Roman Doleček 12; po třetinách: 3:2, 4:2, 1:1;
60:00
Komentář hostí: Dneškem nám končí sezóna a naštěstí úspěšnou záchranou. Dali jsme dnes prostor velkému počtu juniorů a opět nám ukázali, že máme na čem stavět. Děkujeme všem soupeřům za vzájemná utkání a přeji mnoho úspěchů v další práci.
60:00
Komentář domácích: Hru jsme měli dvě třetiny pod kontrolou, i když tomu výsledek neodpovídal. Třetí třetinu jsme již pouze dohrávali. Produktivita je stále žhavé téma. Děkujeme soupeři za férové utkání a zdravíme našeho tréňu.
60:00
58:03
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Libor Denk (8:5).
56:51
Vyloučen hráč Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
53:45
Růžička předvedl fantastický zákrok, když proti němu běžel sám hráč Letohradu.
51:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Faltus, asistoval Jakub Doleček (7:5).
50:26
Hra se zklidnila a oba týmy spíše vyčkávají.
46:30
Oba týmy mají stále chuť hrát a vidíme jednu střelu za druhou.
42:46
Hippos má nyní možnost 2. přesilovky v utkání.
42:10
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za špatné střídání.
40:01
Úvodní buly vyhrál Letohrad , ale šel zbrkle do útoku a přišel ihned o míček.
40:00
40:00
39:59
Střely : Hippos - 18 , Letohrad- 5
39:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Vít Karásek (7:4).
34:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák bez asistence (6:4).
34:47
Střídání brankáře. Nový brankář Roman Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
34:47
Po 6. gólu Hippos se mění gólmani i v bráně Letohradu.
33:31
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Richard Kafka (5:4).
33:07
Hippos se znova rozjíždí a střílí ze všech pozic ,gólman Letohradu zatím v pozoru.
30:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Karásek, asistoval Ondřej Dvořák (4:4).
29:05
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Ondřej Pokorný (3:4).
29:05
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Růžička družstva Hippos Žďár n/S.
29:05
Po 4. gólu Letohradu se Hippos rozhodl o výměnu brankářů a do branky nastupuje Růžička.
27:30
Hippos nasadil nové tempo a Letohrad k ničemu nepouští.
26:55
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald bez asistence (3:3).
23:20
Mantinely se asi domluvily a teď naráz spadly na obou stranách hřiště.
20:01
Úvodní buly vyhrál Hippos a má tak šanci, jako první zaútočit.
20:00
20:00
16:20
Hráči Orlic jakoby byli zaskočeni po 3. gólu Hipposu a pouze sledují kombinaci soupeře.
13:29
Neviditelná střela proletěla přes půl hřiště až do brány a Michal Hrubý se může jít radovat.
13:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Hrubý, asistoval Libor Denk (3:2).
11:43
Hippos přesilovky nevyužil a hosté jsou opět v plném počtu.
08:45
Hippos bude mít možnost první přesilovky v utkání, tak uvidíme, co vymyslí.
08:43
Vyloučen hráč František Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
07:10
Během jedné minuty se nám týmy rozstříleli a padly hned 4 góly.
07:00
Na začátku utkání se nic moc nědělo.
06:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Jiří Příhoda (2:2).
06:33
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Rajnštajn, asistoval Matouš Hrdina (1:2).
06:27
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Vojtěch Haman (1:1).
05:53
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Náhlík, asistoval Martin Novák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: David Richter; hráči v poli: Ondřej Pokorný, Martin Novák, Jan Šturma, Vojtěch Náhlík, Petr Doleček
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Richard Kafka, Libor Denk, Jiří Kraus, Ondřej Dvořák, Petr Tlustoš