1:1
1:1
- : -

FLORBAL JABLONEC - FBC Česká Lípa B 3:2
11. Jan Havel, 24. Lukáš Jarolímek, 50. Daniel Měkota - 32. Jan Bureš, 58. Petr Procházka; rozhodčí: Michal Reczai - Ladislav Láska; vyloučení: 4:3 + Jakub Knespl 5; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Martin Maňák 17 - Vojtěch Nechvíle 26; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Javůrka: "V závěru jsme měli štěstí, ale celkově jsme byli o trochu lepší. Děkuji Honzovi Havlovi za všechny ty roky!!! Díky soupeři za zápas."
60:00
Komentář trenéra hostů: "Krásné derby na sobotní večer, zkušenost domácích opět rozhodla, udělal jsme dvě chyby a ty nás staly zisk bodů, pak jsme to museli ve třetí třetině dohánět, bohužel se nepodařilo. Doufáme, že náš mladý tým nasbíral další , trochu bolestivé, ale rozhodně cenné zkušenosti do dalších let. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
58:32
Všichni máme zástavy srdce, vypadalo to, že padl další gól, naštěstí ne
57:58
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Alexander Makarov (3:2).
57:58
Golman Lípy opouští hřiště a plán se bohužel podařil - gól
57:07
Vyloučen hráč Marek Čeřovský družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
57:02
Lípa se zdržuje na území Jablonce, oba týmy se snaží spolu komunikovat - řvou na sebe
49:48
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Daniel Měkota, asistoval Petr Frkala (3:1).
49:40
A je to tady - povedlo se!!
49:20
Lípa je v oslabení - bez dvou hráčů, podaří se Jablonečákům vstřelit?
48:31
Jbc fandí a hráči se snaží vstřelit třetí gól
48:02
Vyloučen hráč Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
47:43
Trestné střílení družstva FLORBAL JABLONEC neproměnil Lukáš Jarolímek.
47:43
Vyloučen hráč Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa B na 5 minut za nedovolené vrážení.
43:54
Vyloučen hráč Jakub Daníček družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:00
Začínají být zde náznaky fandění, šetřili si fanoušci dech na druhou polovinu zápasu?
38:05
Vyloučen hráč Alexander Makarov družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
35:01
Maňák dokázal ubránit dvě zákeřné střely
33:56
V těchto momentech se Lípa nedostává moc k míčku
31:59
Fanoušci moc nefandí, jsou spíše znuděný, začnou když Jbc dostal gól?
31:19
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Bureš, asistoval Jakub Knespl (2:1).
29:52
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
29:52
Vyloučen hráč Marek Čeřovský družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování hokejky.
29:52
Dochází k častým soubojům o míček, napínavý zápas
28:58
Jablonec se docela roztřílel, dočkají se konečně výhry?
26:00
Ze začátku to vypadalo, že se nedostaví moc diváku, avšak jich dorazilo 68 diváků!
24:15
Trestné střílení družstva FLORBAL JABLONEC neproměnil Jan Havel.
24:15
Havel byl vybrán na nájezd, nepodařilo se
23:55
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Daniel Měkota (2:0).