4:2
0:5
- : -

SK Jiskra Domažlice - FbŠ Bohemians B 4:8
24. Martin Kubů, 32. Robert Kubica, 38. Dominik Vraštil, 39. Robert Kubica - 7. Jan Harák, 32. Martin Janoušek, 40. Jakub Křivanec, 46. Vít Hlaváček, 47. Tomáš Vostřel, 54. Jan Harák, 56. Jan Harák, 60. Martin Janoušek; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Patrik Kouřík 27 - Stanislav Martínek 16; po třetinách: 0:1, 4:2, 0:5;
60:00
Komentář trenéra hostí : Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář domácích: Děkujeme za zápas, bohužel první výhra v soutěži se opět neuskutečnila.
60:00
59:54
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Janoušek, asistoval František Zub (4:8).
55:40
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Kryštof Blažej (4:7).
53:51
52:54
Vyloučen hráč Martin Andrle družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:34
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Vostřel, asistoval Michal Křenek (4:5).
45:56
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vít Hlaváček, asistoval František Zub (4:4).
40:00
40:00
39:52
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Křivanec, asistoval Martin Boháč (4:3).
39:50
Vyloučen hráč Patrik Kouřík družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za hrubost.
39:50
Vyloučen hráč Petr Fekiač družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za blokování hokejky.
38:36
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Robert Kubica z trestného střílení (4:2).
37:04
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Dominik Vraštil, asistoval Robert Kubica (3:2).
31:48
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Janoušek, asistoval Jakub Křivanec (2:2).
31:08
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Robert Kubica, asistoval Martin Andrle (2:1).
28:41
Vyloučen hráč František Zub družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
23:12
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Martin Kubů, asistoval Martin Andrle (1:1).
20:00
20:00
06:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval František Zub (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a Dalibor Berka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Kryštof Blažej, Jan Harák, Martin Boháč, Tomáš Vostřel, Michal Křenek
00:00
Line-up domácích SK Jiskra Domažlice: brankář: Patrik Kouřík; hráči v poli: Jan Holub, Ondřej Stach, Zdeněk Pivoňka, Dominik Vraštil, Martin Kubů