3:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBC ORCA KRNOV 7:10
3. Jan Schneider, 5. Bohdan Kopelec, 28. Tomáš Skoupil, 36. Igor Macháček, 45. Tomáš Skoupil, 48. Igor Macháček, 56. Bohdan Kopelec - 14. Filip Fňukal, 17. Jaromír Filip, 17. Filip Fňukal, 24. Jaromír Filip, 26. Dominik Menzel, 27. Jaromír Filip, 30. Filip Fňukal, 35. Ondřej Miškov, 45. Jaromír Filip, 57. Filip Fňukal; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 3:4; využití: 2:3; diváků: 35; zásahy brankářů: Michal Kráčmar 10, Jan Šauer 3 - René Frydrych 21; po třetinách: 2:3, 2:5, 3:2;
60:00
Střely na branku v 3. třetině: FBS Olomouc - 15, FBC ORCA KRNOV - 4.
60:00
Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 28, FBC ORCA KRNOV - 23.
60:00
Komentář trenéra domácích (Daniel Tichý): Výborný vstup do utkání. Prvních 10 minut patřilo jednoznačně nám. Potom se soupeř dostal na koně slepenými góly. Rozhodující byl náš výpadek ve druhé části, kdy se soupeř dostal do klíčového náskoku. Soupeři gratulujeme k postupu do play up a přejeme klidnou cestu domů.
60:00
Komentáž trenéra hostů (Štěpán Lhoťan): Přijeli jsme pro postup a máme ho. Díky soupěři za super zápas.
60:00
59:17
Střelecký pokus skončil daleko od prázdné branky.
58:00
Domácí se nemohou dopracovat ke střele.
56:44
Domácí to zkoušejí v 6 bez Šauera v brance.
56:33
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Tomáš Zakopčan (7:10).
56:11
Frydrych vyrazil Schneiderovu dobrou střelu z půlky.
55:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Adam Klimeš (7:9).
54:11
Vyloučen hráč Ondřej Janáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
53:13
Macháček dobrým návratem do obrany získal míček a Kopelec tak mohl vyzkoušet Frydrychovu pozornost.
51:57
Frydrych vyrazil Paláskovu střelu.
49:22
Šauer dobrým zákrokem zlikvidoval střelu z první.
48:42
Skoupil útočil na hattrick, ale bohuže pro domácí přestřelil branku.
47:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Adam Klimeš (6:9).
47:12
Macháček prostřelil všechno co mu stálo v cestě.
44:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Igor Macháček (5:9).
44:27
Vyloučen hráč Tomáš Zakopčan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
44:15
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Filip Svoboda (4:9).
44:15
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Šauer družstva FBS Olomouc
44:15
Kráčmar už si kráčí z brány a půjde asi do sprchy.
43:52
Fňukal přestřelil branku.
43:33
Svoboda střílel do boční síťky.
43:09
Kráčmar se štěstím vyrazil Filipovu střelu.
42:31
Filip trefil boční konstrukci branky.
42:28
Vyloučen hráč Jan Schneider družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká hokejka.
41:42
Borik netrefil Klimešovu vzdušnou nabídku.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 5, FBC ORCA KRNOV - 10.
40:00
39:58
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:38
Miškovovu střelu vklidu chytil Kráčmar.
39:01
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:19
Macháčkova střela byla sražena do rohu.
36:45
Frydrych dobrým zákrokem vychytal Schneiderovu střelu.
35:46
35:46
Macháček slaví dnešní narozeniny střelou od mantinelu.
34:19
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jaromír Filip (3:8).
34:19
Miškov se trefil přesně do šibenice.
33:26
Konečný si poradil s dvěma napadajícíma hráčema.
32:25
Haliřovu dlouhou nahrávku nezachytil Pudil před brankou.
29:43
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Ondřej Miškov (3:7).
29:43
Hosté velice rychle využili přesilovku dobrou rozehrávkou a střelou do odkryté branky.
29:41
Vyloučen hráč Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:01
Frydrych vyrazil Kopelcovu přízemní střelu.
27:22
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Daniel Tichý (3:6).
27:22
Skoupil snižuje pěknou střelou pod břevno ze standardní situace.
27:02
Skoupil střílel do prvního, ale zvládl vybojovat míček zpět pro svůj tým.
26:00
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (2:6).
26:00
Dva slepené góly posílají domácí do těžké situace. Hosté odskakují už o čtyři branky.
25:52
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Menzel, asistoval Patrik Baránek (2:5).
25:48
Schneider napravil Krhovjákovu chybu a zastavil protiútok.
24:18
Borik přihrál Tichému před branku, ten však nezvládl dobře zakončit.
23:46
23:14
Kráčmar vyrazil střelu z první.
22:20
Konečný chtěl střílet z výběhu, ale míček mu přeskočil čepel.
21:40
Borik prošel celou polovinu soupeře s míčkem, ale příležitost ke střele se mu nenaskytla.
20:48
Skoupil nepřesně na Tichého. Hosté přešli do útoku, ale skončili jen v rohu hřiště a tam přišli o míček.
20:15
Domácí nespěchají s přechodem do útoku.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 8, FBC ORCA KRNOV - 7.