5:1
1:3
0:0

TJ Centropen Dačice - FLORBAL LITOMYŠL 6:7pn
23. Oldřich Pecha, 25. Miloš Procházka, 28. Oldřich Pecha, 31. Jan Morávek, 39. Radovan Kubek, 43. Miloš Procházka - 14. Michal Háp, 19. Štěpán Švec, 40. Ondřej Háp, 50. Michal Háp, 53. Ondřej Háp, 55. Tomáš Boštík, N Michal Háp; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Filip Novák; vyloučení: 3 + Radovan Kubek OS:3; využití: 2:2; diváků: 48; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 16 - Ondřej Vašek 17; po třetinách: 0:2, 5:1, 1:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.
70:04
Komentář trenéra DOMÁCÍCH pana Petra Stejskala: Po pomalém rozjezdu v první třetině jsme v druhé třetině hráli s velkou pohodou. Bohužel ve třetí jsme vypadli z rytmu a soupeř zvládl zápas srovnat. Nájezdy jsou už jenom loterie, ve které byl soupeř šťastnější. Děkujeme soupeřum a přejeme klidnou cestu domů.
70:03
Komentář trenéra HOSTŮ pana Tomáše Hochbergra: Po dobře odehrané první třetině následovala nekoncentrace a ztráta vedení. Ve třetí třetině se nám povedlo vrátit se do zápasu a zdramatizovat utkání. Děkujeme klukům za odedřený zápas. Děkujeme soupeři za atraktivní zápas

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč Vít Nosek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč Michal Háp a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč Jakub Šimánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč Martin Štarman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč Oldřich Pecha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč Štěpán Švec , ale gól nevstřelil.
64:10
Na zemi se ocitl Jan Morávek a s problémy se nakonec zvedá a odkulhává na střídačku.
60:01
začalo nám prodloužení už bez Radovana Kubka.
59:12
Hosté se dostali do velké šanci, když míček se od horní tyčky dostal nebezpečně dolů. Do branky však nezamířil.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:33
Domácí v plném počtu.
56:33
Vyloučen hráč Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice - osobní trest.
56:33
Vyloučen hráč Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
56:33
Radovan Kubek moc diskutoval.
55:40
Trápení Dačic ve třetích třetinách pokračuje.
55:32
Dačice se usadili na útočné polovině.
54:37
Pecha propadl a Litomyšl šli ve dvou na Ferdana ale trestuhodně zahazují tuto šanci.
54:02
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Marek Lamplot (6:6).
54:02
Ferdan nedával pozor a je vyrovnáno.
52:47
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Štěpán Švec (6:5).
51:23
Hosté v plném počtu.
49:30
Hned na začátek přesilovku Oldřich Pecha trefuje tyčku.
49:23
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
49:11
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Štěpán Švec (6:4).
49:05
Dačice velmi dobře blokují střely.
49:00
Dačice jsou celou třetí třetinu zatím podtlakem.
48:00
První střelecký pokus v přesilovce zblokoval Oldřich Pecha.
47:38
Vyloučen hráč Jan Morávek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:41
Nepříjmená střela na Ferdana. Nechal se trefit ale neviděl míček, naštěstí ho Jan Pecha odpálil daleko od branky.
42:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Vít Nosek (6:3).
40:00
40:00
39:59
POČER STŘEL 9 - 5
39:10
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Tomáš Novák (5:3).
39:10
Sólování Víti Noska trestají hosté gólem.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:38
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Jan Morávek (5:2).
38:38
Radovan Kubek se dočkal.
37:45
Dačice si na konec druhé třetiny zahrají přesilovku.
37:42
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
35:55
Hráči Litomyšle měli problémi s Petrem Stejskal a až ve dvou se jim ho povedl faulem zastavit.
35:24
Oldřich Pecha stále diskutuje s jedním z rozhodčích.
34:54
Rozhodčí jdou uklidňovat střídačku Dačic,
34:53
Dačice se stále rozčilují.
34:39
Tomáš Ferdan zneškodil střelu i dorážku .
33:04
Po krásné akci, kterou založil Tomáš Kubek, trefuje Miloš Procházka horní tyčku.
32:46
Druhá třetina stále v režii Dačic.
32:23
Oba týmy přidali na temtu. o proti 1. třetině začali běhat.
31:54
Střely Litomyšle míjejí branku Tomáše Ferdana.
30:47
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Radovan Kubek (4:2).
30:47
Rychlá protiakce Dačic . Když si Radovan Kubek křikl o míček našel volného Jana Morávka, který měl dost času a prostoru v brance.
27:57
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Vít Nosek (3:2).
27:50
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:49
Miloš Procházka zasažen do obličeně a Dačice po 7 vteřinách využívají přesilovku.
27:17
Další standartka Litomyšle do dačických hráčů, kteří byli osekání. Rozehrávat tak budou Dačice.
26:42
Vít Nosek opět zkouší své tanečky.
24:42
24:41
MIloš Procházka teču střelu Víti Noska a je vyrovnáno.
22:41
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Radovan Kubek (1:2).
22:40
Oldřich Pecha neskutečně vymetá horní pavučinu.
20:46
Trenérské funkce se ve druhé třetině ujal Lukáš Vacuška.
18:10
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (0:2).
18:09
Nacvičená akce Litomyšle při rozehrávce v rohu znamená 2. gól v síti Tomáše Ferdana,
13:06
12:15
Hosté krásně rozebrali Dačice. a míček propadl Ferdanovi mezi nohama mimo prostor branky..
11:44
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
11:43
Výhoda pro Litomyšl.
11:21
Přečíslení 2 na 1 v podání Procházka, Sláma neudělalo Litomyšli problém.
07:57
Z rozehrávky v rohu vyslal přes celou halu Oldřich Pecha kopec na Jana Morávka, který trefuje golmana.
07:24
Následují standartní situace zblokoval do rohu Procházka.
07:14
Standartní situaci Litomyšle zblokoval Oldřich Pecha,
06:15
Vít Nosek dostal od Miloše Procházka nabito před prázdnou branku. Ten však místo zakončení nahrával nepřesně na Slámu.
05:39
Hosté už zaměstali Ferdana, který si připsal první zákrok přesunem k pravé tyčce.