2:2
0:0
- : -

Orka Čelákovice - Technology Florbal MB White 3:2pn
1. Ondřej Jáchim, 7. Tomáš Bodlák, N Jan Maršík - 5. Filip Kohút, 11. Matouš Vítek; rozhodčí: Jaroslav Verner - Vojtěch Ševčík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Petr Šotola ? - Jiří Procházka ?; po třetinách: 2:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč Patrik Šebek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice hráč Jan Maršík a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč Aleš Chmelař a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice hráč Jan Jaroš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice hráč Jan Maršík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice hráč Josef Bělka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč Filip Kohút , ale gól nevstřelil.

26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
17:28
Vyloučen hráč Jan Jaroš družstva Orka Čelákovice na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
13:00
10:35
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Matouš Vítek, asistoval Vojtěch Velechovský (2:2).
06:28
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Bodlák, asistoval Lukáš Podávka (2:1).
04:08
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Filip Kohút, asistoval Vojtěch Velechovský (1:1).