4:1
2:5
- : -

Florbal Jesenice - Viking TJ Kobylisy 6:7pn
1. Adam Zán, 4. Filip Kovářík, 5. Lukáš Doležal, 13. Filip Kovářík, 21. Jan Evžen Růžanský, 26. Adam Zán - 7. Marek Dostál, 17. Lukáš Procházka, 18. František Pečený, 23. Marek Dostál, 25. Lukáš Procházka, 25. Jáchym Kymla, N Marek Dostál; rozhodčí: Jan Pražák - Jiří Uchytil; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger ? - Lukáš Bydžovský ?; po třetinách: 4:1, 2:5;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč Marek Dostál a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jesenice hráč Adam Zán , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč Lukáš Procházka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč Filip Kobliha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jesenice hráč Filip Kovářík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jesenice hráč Marek Navrátil a vstřelil gól.
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
25:39
Vyloučen hráč Lukáš Procházka družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
25:25
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Adam Zán, asistoval Filip Kovářík (6:6).
25:05
Vyloučen hráč Lukáš Procházka družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:53
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jáchym Kymla, asistoval Marek Dostál (5:6).
24:41
Timeout Viking TJ Kobylisy
24:41
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Marek Dostál (5:5).
22:07
Timeout Florbal Jesenice
22:07
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Dostál bez asistence (5:4).
20:08
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Jan Evžen Růžanský, asistoval Vojtěch Anderle (5:3).
17:53
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil František Pečený bez asistence (4:3).
16:46
13:00
13:00
12:24
Vyloučen hráč Filip Kobliha družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:08
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Filip Kovářík bez asistence (4:1).
06:58
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Dostál, asistoval Lukáš Procházka (3:1).
04:14
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Lukáš Doležal, asistoval Vojtěch Anderle (3:0).
03:25
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Filip Kovářík, asistoval Adam Zán (2:0).