2:3
1:0
- : -

Sokoli Pardubice - Florbal Primátor Náchod 4:8
4. Vojtěch Rusin, 22. Petr Křinka, 25. Petr Křinka, 42. Lukáš Drahný - 1. Lukáš Jirásek, 4. Daniel Kříž, 9. David Špaček, 10. Jakub Vysoký, 13. Lukáš Jirásek, 20. David Špaček, 23. David Špaček, 30. Karel Poštolka; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - David Macoun; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 13 - Dominik Hanuš 9; po třetinách: 1:5, 2:3, 1:0;
45:00
41:55
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Drahný, asistoval Petr Křinka (4:8).
30:00
30:00
Začíná poslední třetina.
30:00
29:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Karel Poštolka, asistoval Daniel Kříž (3:8).
29:59
Gól v poslední vteřině.
28:54
Druhá třetina poněkud vyrovnanější.
27:30
Dnešní utkání sleduje Ladislav Láska a Jiří Smutný. Víc diváků tu nevidím.
25:43
Belej fotbalově zpracoval.
24:55
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Vojtěch Rusin (3:7).
22:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Daniel Kříž (2:7).
21:56
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Martin Fuňk (2:6).
21:56
Pardubice též využívají.
20:17
Vyloučen hráč Jáchym Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:17
Další přesilovka, tentokráte pro Pardubice.
19:38
18:55
Vyloučen hráč Jan Kubec družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
18:55
První přesilovka zápasu, hned využita.
17:58
Rozmohl se nám tu takový nešvar, není to nic jiného než houby.
15:00
15:00
Po 1: třetině nám něco řekne Vojta Wiener, Vojto povídej.
15:00
Expert Wiener: Klukům z Pardubic bych doporučil větší emoční zapálenost a rozhodně zlepšit efektivitu v zakončení.
15:00
14:31
BIG save od náchodského brankáře.
13:11
První třetina v režii Náchoda.
12:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Jirásek bez asistence (1:5).
09:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Dominik Hanuš (1:4).
09:59
Jinak k zápasu. Náchod je zátím lepší, další gól.
09:05
Horňajs ty se schováváš?
08:19
07:25
Zdravíme Horňajse a jeho mladou dívenku.
04:05
Dnes vidíme na hřišti krtka, samozřejmě v týmu náchodských špílerů.
03:34
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Vojtěch Rusin, asistoval Petr Křinka (1:2).
03:34
Dva rychlé góly, po jednom na každé straně.
03:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval David Špaček (0:2).
00:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Daniel Kříž (0:1).
00:25
První gól dávají náchodští špíleři.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a David Macoun.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Lukáš Jirásek, Matěj Hnízdil, David Špaček, Daniel Kříž, Jakub Vysoký
00:00
Line-up domácích Sokoli Pardubice: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Jan Kubec, Jan Nezval, Lukáš Drahný, Petr Křinka, Vojtěch Rusin