2:2
1:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:4
4. Josef Sedláček, 14. Jiří Dědič, 23. Jan Josef Brychta, 30. Patrik Černý, 41. František Ženatý - 7. Lukáš Vašíček, 12. Martin Ševít, 16. David Veleba, 24. Jan Malič; rozhodčí: Milan Baloun - Daniel Přibil; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Viktor Hejna 20 - Lukáš Řezníček 21; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:0;
45:00
Komentář trenéra domácích: Jsme rádi, že se nám dnes v "B" koši potkali takhle silná mužstva a že jsme dnes měli velmi kvalitní utkání. Za zápasy s Libercem a Bohemkou jsme velmi rádi. A jsem rád, že jsme dnes zahráli i kvalitně a nakonec, že máme i 3 vybojované bodíky. Děkujeme soupeři za férové utkání.
45:00
Komentář trenéra hostí: bohužel jsme neproměňovali šance. soupeři gratulujeme k vítězství a děkujeme za zápas. děkujeme divákům.
45:00
42:50
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
40:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil František Ženatý, asistoval Jiří Dědič (5:4).
29:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Patrik Černý, asistoval Jiří Dědič (4:4).
26:02
Černý backhand úplně vedle
24:20
Vosátka sám na golmana, ale netrefuje branku
23:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič z trestného střílení (3:4).
23:43
Malič nepřemýšlel a vyslal ho tam
22:40
Sparta tlačí, ale Bohemka slušně brání
22:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Alex Ilčišin (3:3).
22:02
Sparta využívá příležitost 5:3
21:33
Vyloučen hráč Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za vražení zády.
20:36
Vyloučen hráč Tadeáš Nedoma družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:09
Kozelka jeden velký nervák a mlátí do země jak do ledu
17:43
Sparta se snažila o rychlou rozehru, ale sudí zastavují jejich hru
15:49
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Jan Malič (2:3).
13:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Dědič, asistoval David Kozelka (2:2).
13:04
výborná střela ze středu a je to 2:2
11:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Martin Ševít bez asistence (1:2).