4:5
6:1
- : -

Pacovští Honzíci - FBC Mohelnice 10:7
22. František Zajíc, 23. Matěj Doubek, 33. Matěj Doubek, 39. Tomáš Dohnal, 42. Michal Hošek, 51. Petr Diviš, 54. Petr Diviš, 55. Michal Hošek, 59. Michal Hošek, 60. Petr Diviš - 7. Adam Navrátil, 22. Filip Sedmera, 31. Filip Sedmera, 33. Matěj Bizek, 35. Tomáš Voldřich, 40. Filip Sedmera, 43. Tomáš Pudil; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 2 + Matěj Doubek 5:3; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš 23 - Jakub Haltmar 27; po třetinách: 0:1, 4:5, 6:1;
60:00
59:59
vyjádření trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání
59:59
Komentář trenéra domácích: Soupeř si získal náskok v 1. třetině díky přesnější mušce. Zápas se ale lámal ve druhé třetině po sérii vyloučení, kdy jsme se udrželi soupeři na dohled po dlouhé přesilovce pět na tři. Ve třetí pak sklapla Csaplárova past. Děkujeme soupeři, divákům, rozhodčím dnes ne.
59:23
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Tomáš Voldřich (10:7).
58:57
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Matěj Doubek (9:7).
58:13
Timeout FBC Mohelnice
57:02
Vyloučen hráč Lukáš Zach družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
54:37
53:54
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Tomáš Krátoška (7:7).
50:31
42:33
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Pudil, asistoval Matěj Bizek (5:7).
41:57
40:00
40:00
39:54
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Jakub Weiss (4:6).
38:56
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Petr Diviš (4:5).
36:15
Vyloučen hráč Libor Slatinský družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
34:55
Vyloučen hráč Filip Sedmera družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:17
Vlastní branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Voldřich (3:5).
33:37
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 5 minut za hrubost.
33:08
Vyloučen hráč Lukáš Zach družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře.
32:28
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Matěj Bizek, asistoval Lukáš Zach (3:4).
32:07
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Libor Slatinský (3:3).
30:20
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Adam Špička (2:3).
30:19
Vyloučen hráč Tomáš Voldřich družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za držení.
22:52
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Michal Hošek (2:2).
21:33
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil František Zajíc, asistoval Matěj Doubek (1:2).
21:04
20:00
20:00
06:25
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Navrátil, asistoval Filip Sedmera (0:1).
03:56
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jakub Haltmar; hráči v poli: Adam Špička, Tomáš Dokoupil, Jakub Weiss, Filip Sedmera, Adam Heidenreich
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Petr Diviš, Matěj Doubek, Tomáš Krátoška, Tomáš Voldřich, František Zajíc