3:0
4:1
- : -

ASK Lovosice - LFP - FBC Vipers Most 8:2
5. Lukáš Roneš, 14. Jan Vokál, 19. Matyáš Bartyzal, 23. Jan Vokál, 25. Tomáš Hladký, 29. Jan Vokál, 29. Jan Vokál, 32. Jan Vokál - 8. Marek Pelcman, 36. Vojtěch Vorlíček; rozhodčí: Jan Dlouhý - David Vosála; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Radek Špiřík 14 - Jakub Alfery 20; po třetinách: 1:1, 3:0, 4:1;
36:00
35:58
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Vorlíček, asistoval Jaroslav König (8:2).
31:45
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Patrik Bouša (8:1).
28:51
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Matěj Prchlík (7:1).
28:37
24:25
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Hladký, asistoval Matyáš Bartyzal (5:1).
24:00
24:00
22:40
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Miroslav Pizúr (4:1).
18:50
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matyáš Bartyzal, asistoval Daniel Kumšta (3:1).
14:55
Vyloučen hráč Patrik Hanousek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za zdržování hry.
13:12
12:00
12:00
07:30
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Marek Pelcman, asistoval Vojtěch Špecián (1:1).
04:10
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Lukáš Roneš, asistoval Marek Kadlec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dlouhý a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: Radek Babák, Jakub Popelka, Jaroslav König, Patrik Hanousek, Marek Pelcman
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Radek Špiřík; hráči v poli: Lukáš Roneš, Jan Vokál, Miroslav Pizúr, Matyáš Bartyzal, Patrik Bouša